«Хочу до мами»: у Черкасах презентували унікальний фотопроект

Місцевий фотограф Олександр Рибалка зробив світлини мешканців дитбудинків, будинків сімейного типу та інтернатів Черкас та області. Автор робіт намагався вловити емоцію дитини і передати її почуття через фото. На відкритті виставки також збирали кошти для придбання соцзакладам необхідних речей.

Дивіться також: У Черкасах побачила світ книжка віршів написаних дітьми.

 

У Черкасах для дитячої лікарні придбали рентген-апарат

Протестували нове обладнання у День захисту дітей. Сучасний прилад оснащений захистом від ураження електричним струмом та є безпечним для дітей. Ним можна керувати дистанційно за допомогою пульта. Обладнання має функцію збереження налаштувань та відповідає усім вимогам медичного устаткування.

У міському департаменті охорони здоров᾽я іще багато планів на поточний рік. Понад 15 млн грн закладено лише на оновлення обладнання у лікарнях.

Одним із перших випробував рентген-апарат 9-місячний пацієнт. У хлопчика – запалення легенів. Та завдяки новітньому обладнанню. Лікарі констатують – немовля скоро одужає.

Дивіться також: У дитячий садочок №29 закупили обладнання для дітей з вадами мовлення.

Новостворений смілянський НВК «Лідер» завершив навчальний рік

Початок створення НВК –ЗОШ «Лідер» було не простим. Та рік роботи показав, що це дійсно потужний освітні заклад на Смілянщині. Так би мовити , у Смілі зроблений перший крок до запровадження нових стандартів освіти в Україні і цей крок був вдалим. Адже саме академічні ліцеї будуть відігравати провідну роль у підготовці конкурентоспроможного учня. Кредом «Лідеру» є вислів « запалюй серця»

Дивіться також: Свято Останнього дзвоника в смілянському НВК «Лідер»

У Черкасах побачила світ книжка віршів написаних дітьми

До книги “Звірята і малята” увійшли вірші вихованців гуртка “Пегасик”, а малюнками оздобили учні художньої студії “Сузір’я”. Презентація книги дитячих віршів та малюнків приурочена до Дня захисту дітей. Усі кошти, які будуть отримані від реалізації накладу підуть на підготовку до друку наступної дитячої збірки

Дивіться також: Український журналіст з Нью-Йорку презентував у Черкасах свою нову книгу

 

#ANTENNASTUDIO: Дмитро Кухарчук та Олександр Носенко

В студії Антени ведучий Дмитро Кухарчук та гість Олександр Носенко, колишній офіцер поліції, обговорюють ситуацію з інцидентом, що стався в Черкасах, та аналізують реформу правоохоронних органів.

Підрядника, що ремонтував дорогу по Смілянській оштрафовано на 2 мільйони гривень

Асфальтобетонне покриття вулиці Смілянська після минулої зими зазнало пошкоджень та потребує відновлення. Це має відбутися коштом підрядника,що виконував роботи. Тривалу процедуру, аби змусити виконати підприємця усі умови договору, юристи департаменту архітектури виконали. Наразі на майно недобросовісного підрядника накладено арешт. Міська влада вимагає, аби усі відновлювальні роботи відбулися найближчим часом

Дивіться також: Головний фінансист Черкас вважає політичним популізмом рішення місквиконкому

 

 

Черкаські школярі заявили про свої права крейдою на асфальті

Міжшкільний конкурс на тему «Моє найголовніше право» організовує ГТУЮ в Черкаській області. Він проводиться вже всьоме, приурочений до Дня захисту дітей і покликаний виховати соціально-правову активність. Кращих визначать серед школярів молодшої та старшої школи. Переможці отримають дипломи та призи.

Дивіться також: У черкаській галереї відкрилась «Країна дитинства». 

Головний фінансист Черкас вважає політичним популізмом рішення місквиконкому

Непорозуміння вийшло через виділення коштів на квіти та подарунки для літніх черкащан, що святкують видатні ювілеї з дня народження. Наталія Джуган вважає,що подібні дії влади є політичним піаром, і аж ніяк не допомогою соціально незахищеним містянам, якими має опікуватися міська рада. Директор департаменту фінансової політики переконувала членів виконкому, що кошти на подібні речі витрачати з бюджету недоцільно.

Дивіться також:На засіданні виконкому звітувався єдиний відповідальний підрядник

Лідер Руху “Справедливість” з робочим візитом відвідав Умань

Насичено , з цікавими візитами і зустрічами відбувся візит лідера Руху «Справедливість» Валентина Наливайченка на Черкащину, а саме до міста Умань. Лекція для студентів, знайомство з виробництвом Уманського тепличного комбінату, спілкування з робітниками , з простими селянами, журналістами, зустріч з уманськими хасидами: такою була робоча поїздка лідера «Справедливості»

Дивіться також: Хасиди “відірвалися” в Умані

На засіданні виконкому звітувався єдиний відповідальний підрядник

Звіт заступника директора ТОВ “Черкасиміськбуд”, стосувався виконання робіт в гімнастичному залі, що зводять у будівлі колишнього кінотеатру “Мир”. Його планують відкрити 1 вересня..Великий спортзал мають здати до 1 липня для встановлення обладнання. У малому – роботи вже майже завершили, лишилося пофарбувати підлогу. Сьогодні мали також прозвітувати підрядники щодо облаштування запасного поля на стадіоні “Центральний” та стан виконання робіт у Першій музичній школі, втім підрядники не з’явилися

Дивіться також: Жодна школа Черкас не має нормальної пожежної сигналізації