Розпочато ремонт мосту через Дніпро

З 7 вересня розпочались ремонтні роботи мосту через Дніпро. Роботи на ділянці автодороги Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань (км 23+068) відбуваються у нічний час доби з 19:00 до 3:00. Такий часовий проміжок ремонтних робіт якнайбільше забезпечує комфортне пересування автотранспорту іншою частиною дороги. Адже рух перекритий частково, автомобілі рухаються по одній полосі.

Задля забезпечення додаткової безпеки руху, задіяна більша кількість екіпажів патрульної поліції а також встановлено спеціальні дорожні знаки, які інформують про тимчасовий ремонт об’єкту.

За планом поточного дрібного ремонту мосту, передбачається, що дорожники замінять 9 пошкоджених плит мосту на нові залізобетонні. Роботи мають закінчитись протягом десяти днів від початку робіт.

До Черкас завітали представники ООН

В 2015 році на рівні Організації Об’єданих Націй та глави держав погодили програму цілей сталого розвитку, які розраховані до 2030 року. Програма включає в себе 17 цілей, які стосуються різних аспектів життя суспільства, від економіки до захисту довкілля. Така програма розроблена для всіх країн світу, в тому числі і для України. Складність полягає тільки у адаптації цілей сталого розвитку до реалій, окремо взятої країни.

Програма цілей сталого розвитку – це глобальний план подальших життєвих кроків населення планети, задля забезпечення комфортного проживання на ній. Залишилось лише 15 років аби реалізувати ці кроки.

Представники ООН порівняли темпи реалізації цих цілей в Україні з іншими країнами Європи. За словами пана Тишко, Україна не відстає від країн цього регіону, а подекуди випереджає, адже консультації проводяться на місцевому рівні, що дозволяє максимально швидко впровадити їх в життя.

Черкащанка розплакалася у центрі міста через тяжке життя

Жінка з інвалідністю 75-річна Любов Ягніченко скаржиться на високу вартість медичних послуг, недолугу бюрократичну та судову системи. Також пенсіонерка звинувачує екс-мера Одарича через те, що він виснажував її судами.

Скільки років Черкасам? – Пригадували містяни

Цьогоріч виповнюється 730-а річниця заснування Черкас. Журналісти «Антени» запитали у черкащан, чи знають вони скільки років місту та що можуть розповісти про його історію та розвиток.

Анатолій Бондаренко просить віце-прем᾽єра захистити «Азот»

Міський голова Анатолій Бондаренко звернувся до Першого віце-Прем᾽єра України з проханням захистити черкаський «Азот». Зокрема, в офіційному листі до Степана Кубіва йдеться про вітчизняних виробників мінеральних добрив.

Торік «Азот» чотири місяці перебував у простої, нині підприємство знову опинилося перед загрозою зупинки. Основна причина – втрата ринку збуту через заповнення його продукцією російських виробників, що завозиться за демпінговими цінами. Через доступ до дешевого газу, який є основною сировиною для виробництва добрив, собівартість російських добрив значно нижча, ніж аналогічних українських, тож Росія може повністю захопити український ринок, довести до банкрутства вітчизняні підприємства і в подальшому – диктувати свої умови нашим сільгоспвиробникам.

Як ідеться в листі, «Азот» є одним із найбільших підприємств центрального регіону і його закриття завдасть нищівного удару не лише Черкасам, а й економіці держави. Адже завдяки його роботі тільки в 2014 – 2015 роках до державного, місцевого бюджетів та фонду соціального страхування сплачено близько одного мільярда гривень. Підприємство надає робочі місця близько 4,5 тисячам черкащан. У рамках угоди про соціальне партнерство «Азот» лише цього року передав у користування міста 15 нових тролейбусів, за два останніх роки виробив та встановив 30 комплектів ігрового і 15 комплектів спортивного обладнання, взяв шефство над майже третиною шкіл міста, постійно надає допомогу міським та обласним лікувальним закладам тощо.

Перший віце-прем’єр Степан Кубів очолює також Міністерство економічного розвитку і торгівлі, тож Анатолій Бондаренко звернувся до нього з проханням ініціювати прийняття термінових заходів для захисту українського ринку від безконтрольних поставок російських добрив та збереження українського виробництва мінеральних добрив.

Олімпійського чемпіона Куліша визнали кращим спортсменом області

Призеру Олімпіади та його тренеру вручили дипломи та розмовники з англійської мови. Для кращих метальників молота Олімпійський комітет придбав спеціальний інвентар.

Нагадаємо, Сергій Куліш здобув срібну медаль на Олімпійських іграх у Ріо під час змагань з кульової стрільби.

Вулиця Оборонна потребує негайного ремонту

Дорожнє покриття по вулиці Оборонній завжди вважалося одним з найгірших в місті. Дорога настільки розбита, що взагалі не дозволяє їздити транспорту. Замість асфальту – ґрунтова дорога без єдиного натяку на цивілізацію.