Радуцький програв суд Бондаренку

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький програв позов проти міського голови Черкас Анатолія Бондаренка.
Радуцький позивався проти міського голови з приводу двох розпоряджень, якими Бондаренко заборонив Радуцькому на час своєї короткотермінової відпустки та відрядження скликати та проводити сесії міськради. Радуцький сприйняв це як особисту образу і таки провів сесію і звернувся до суду з заявою визнати розпорядження міського голови протиправними.
Крім того, Радуцький просив суд у якості забезпечення позову заборонити міському голові видавати подібні розпорядження у майбутньому. Загалом вимоги секретаря міськради мали кумедний вигляд і демонстрували повний правовий нігілізм останнього.
Суд з’ясував, що розпорядження видавалися мером на певний короткий термін і вже не є чинними, тому невідомо, навіщо Радуцький намагається їх скасувати. А сесію Олександр Романович скликав незрозуміло з яких правових підстав, адже на вимогу депутатів сам Бондаренко вже скликав чергову сесію у відповідності до чинного законодавства.
Загалом Радуцький сам, вочевидь, не розумів предмет свого позову. Схоже, і суд не зовсім зрозумів Олександра Романовича і відмовив йому в задоволені позовних вимог у повному обсязі. Протягом п’яти днів буде оголошено мотивувальну частину судового рішення, і Олександр Романович матиме змогу продовжити вивчення законодавства вже в апеляційній інстанції у Києві.

 

Соснівський суд продовжив тримання під вартою обвинувачуваних у вбивстві Василя Сергієнка

Підозрюваний в організації вбивства Вадим Мельник і виконавці Володимир Воронков, Віктор Горбенко, Валентин Завражин, Максим Русін та Роман Недибалюк перебуватимуть під вартою ще 60 діб. Розгляд справи продовжать 26 грудня, 15 та 18 січня

Придніпровський суд обрав запобіжних захід у вигляді тримання під вартою терміном на 60 днів без можливості внесення застави для Вадима Мельника, якого підозрюють в організації викрадення і вбивства журналіста Василя Сергієнка.

На мосту через Дніпро 22 листопада ввечері можливі затримки у русі автотранспорту на 1 годину

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 будівельники підрядної організації завтра, 22 листопада, продовжать заливати бетонну монолітну плиту на лівому проїзді.
Служба автомобільних доріг у Черкаській області попереджає усіх водіїв, що рух автомобілів через міст ввечері 22 листопада можливо розпочнеться із затримкою орієнтовно на 1 годину. Це пов’язано з продовженням технологічного процесу заливання бетонної плити на прогоні мосту.
Прес-служба САД у Черкаській області

Діяльність державних реєстраторів, уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації підлягає контролю з боку Мін’юсту

Контроль за діяльністю державних реєстраторів, уповноважених осіб суб’єктів державної реєстрації у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань здійснюється Мін’юстом.

 

Обласна служба зайнятості кличе на роботу в «Черкасиводоканал»

Сьогодні тут працює понад півтисячі осіб. З початку 2017 року за наявними вакансіями ряди водоканалівців поповнили 47 фахівців. Безробітних закликають до праці за допомогою новітніх засобів, приміром, показують відеопрезентації клієнтів, влаштовують Дні відкритих дверей та інформують про актуальні вакансії у режимі он-лайн.

Загалом, у 2017 році спостерігається зниження навантаження на регіональному ринку та зростання рівня зайнятості населення. Черкаський міський центр зайнятості співпрацює з КП «Черкасиводоканал» уже 15 років. З початку взаємодії з роботодавцем укомплектовано майже 900 актуальних вакансій.

Сьогодні на «Черкасиводоканалі» найбільше не вистачає представників робітничих професій, таких як слюсарі-ремонтники, монтажники, електрики, газоелектрозварники, екскаваторники тощо. Умови праці на підприємстві відповідають усім вимогам трудового законодавства та навіть більше. Зручні робочі місця, належний санітарний стан, безлімітна доочищена вода, власний зелений двір із декоративними елементами, лавками, фонтанами та візитівкою Черкас – вежею Шухова. Працівники Водоканалу закохуються у свою роботою, професійно розвиваються та навіть стають кращими в Україні.

«Черкасиводоканал» запустив пропозицію адресної доставки питної доочищеної води у тарі споживача. 

«Наше місто розвивається», – Анатолій Бондаренко два роки на посаді

Міський голова Черкас підбив підсумки дворічної роботи у ексклюзивному інтерв᾽ю «Антени».
Серед основних перемог міської влади: ремонт доріг, тротуарів, лікарень, освітніх закладів та закупівля тролейбусів. Серед недоліків у роботі міського голови: брак часу та помилки в кадрових питаннях. Головною помилкою у кадрових питаннях Анатолій Бондаренко вважає обрання Олександра Радуцького секретарем міської ради
Наразі формуються пропозиції до ПСЕР на наступний рік. Уже заплановано продовжити ремонт бульв. Шевченка, вул. Г. Дніпра, Квіткової, Ільїна, Сумгаїтської, Першотравневої. До програми розвитку міста також увійдуть кращі проекти Громадського бюджету, що не перемогли в результаті голосування.
У наступному році міським коштом планують відремонтувати пологовий будинок та закупити обладнання.
Характеризуючи роботу комунальників, міський голова відзначив «Черкасиелектротранс», адже майбутнє, на його думку, за електротранспортом. А от департамент ЖКК, за словами керманича, має реформуватися у департамент Муніципальної інфраструктури.
Пріоритетні завдання на наступний рік: реконструкція вул. Г. Дніпра, ремонт доріг та розробка плану стратегічного розвитку міста. «Головне не зупинити розвиток міста політичними чварами. Собаки гавкають, а караван іде», – міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

15 листопада 2015 року відбувся другий тур виборів Черкаського міського голови, на яких перемогу отримав Анатолій Бондаренко. 

Перші особи Черкас поклали квіти до Пам’ятника Борцям за волю України

21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Це день початку двох українських революцій Помаранчевої та Революції Гідності. Квіти на честь усіх хто загинув за волю України поклали до підніжжя пам’ятнику на Площі Слави. У Свято-Троїцькому Соборі священики УПЦ КП провели спільний молебен за мир в Україні

 

У Черкасах відзначили День Гідності та Свободи