У Черкасах презентували унікальну копію легендарного Пересопницького Євангеліє

Експонат Черкаського музею є точною копією легендарного Пересопницького Євангеліє. Ця книга є найстаршої з 14 000 книг,що зберігаються у музеї. Вона написана у 1571 році. Черкаське Пересопницьке Євангіліє на десять років молодша за свій славетний оригінал

Дослідники визначили справжній вік Черкас

Спілка письменників Черкащини готується до ювілею

Голова Черкаської обласної організації Національної спілки письменників України Володимир Ткаченко, розповів журналістам «Антени» про те як святкуватимуть 45 річницю з дня створення їхньої організації та про програму підтримки творчих спілок Черкащини.

Обласна спілка письменників побирається через борги

Депутат Черкаської міськради побував на тренуванні юних футболістів

Юрій Тренкін завітав до вихованців Футбольної школи майстрів «Явір» не з порожніми руками. Десяток професійних м’ячів для ігор та тренувань отримали в подарунок юні зірки черкаського футболу. Разом з дітьми дякували за подарунки меценату і тренери футбольної школи. Сам меценат-депутат Юрій Тренкін запевнив, що це не останній подарунок для маленьких спортсменів, невдовзі команда «Явір» отримає комплект нової форми

Юрій Тренкін прокоментував публікацію в “Депутатському віснику”

У Черкасах відзначили обдарованих учнів та їх викладачів у галузі культури

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко привітав з професійним святом працівників культури та нагородив обдарованих дітей. 17 найкращих учнів шкіл естетичного виховання, які прославили наше місто та  здобули перемоги на міжнародних конкурсах протягом 2016 – 2017 навчального року отримують Сертифікат на отримання стипендії міського голови  на період з 01 жовтня 2017р. по 31 травня 2018 року в розмірі 300,00 грн. щомісячно.

8 викладачів шкіл естетичного виховання отримають Сертифікат на виплату грошової винагороди в розмірі 5000,00 грн. за високу професійну підготовку  учнів –  переможців міжнародних конкурсів та фестивалів у 2016 – 2017 навчального році.

Кошти передбачені міською програмою «Черкаські таланти» з метою стимулювання обдарованих учнів, самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві та матеріального заохочення викладачів за підготовку дітей – переможців міжнародних конкурсів.

За рахунок «Черкаських талантів» учні шкіл естетичного виховання мають змогу брати участь у міжнародних та всеукраїнських конкурсах. Всього на 2017 фінансовий рік видатки по програмі «Черкаські таланти» затверджені у сумі 235,9 тис. грн.

У Черкасах відзначили юних науковців. 

У Черкасах до Дня писемності влаштували майстер клас із старовинного письма

Організували майстер-клас для усіх бажаючих працівники Черкаського обласного краєзнавчого музею.Навчитися писати старовинними засобами письма виявив бажання навіть депутат міської ради. Писали гусячим пером, очеретяними паличками та ручками з металевим пером. Також учасники майстер-класу спробували писати на воскових дощечках та дізналися рецепт старовинних чорнил.

Музейники відзначають професійне свято