У Черкасах «повелителі драконів» підбили підсумки спортивного року

Федерація України з веслування на човнах «Дракон» відмічає стрімкий та динамічний розвиток неолімпійського виду спорту на Черкащині. Особливо веслярі відзначилися на чемпіонатах Європи та Світу.

Веслування на човнах «Дракон» - видовищний вид спорту. Дійство відбувається на великому двадцятимісному каное, з головою дракона і хвостом. Попереду сидить барабанщик, який задає ритм веслярам. Офіційні змагання проводяться тільки на 10-місних і 20-місних човнах на дистанціях від 200 до 2000 метрів в чоловічому, жіночому і змішаному класах. Цей різновид веслувального спорту входить до переліку офіційно визнаних дисциплін в Україні.

У 2018 році черкащани братимуть  участь у міжнародних змаганнях у складі національної збірної. Так, чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон» пройде у Німеччині, а чемпіонат Світу в Америці.

У Черкасах визначили кращі спортивні школи та федерації. 

 

Заступник голови ОДА подав до суду на черкаську родину

Заступник голови ОДА вчергове подав до суду на черкаську родину. Конфлікт між посадовцем Ярославом Березанем та Вадимом Баранцовим триває не перший місяць. Черкащанину не пощастило придбати квартиру над комерційною нерухомістю держслужбовця.

Спочатку пан Березань намагався стягнути гроші начебто за затоплення офісного приміщення і навіть протиправно арештовував майно громадянина. Нині позивач уникає проведення експертиз, які б довели непричетність громадянина до збитків, яких начебто зазнав заступник голови ОДА. Тим часом тривають судові справи.

Переслідування родини триває, після оприлюднення конфлікту мешканці квартири потерпали від жахливого смороду внаслідок труїння невідомою речовиною через отвір у підлозі. Зараз у помешканні, де проживає подружжя і малолітня дитина, час від часу вимикають водопостачання. Паралельно декілька разів на тиждень призначаються судові засідання. Попри все, родина налаштована рішуче, надсилає заяви до правоохоронців та вже готова оприлюднити інформацію, що свідчить про корупційні дії збоку посадовця черкаської ОДА Ярослава Березаня.

Судовий позов та дірка у підлозі: посадовець продовжує «тероризувати» черкаську родину.

«Перебдєлі?»: журналісти «Антени» перевірили військових на пильність

Непроста суспільно-політична ситуація в країні та забезпечення територіальної безпеки змушує військових бути пильними. Як кажуть, краще «перебдєть», ніж «недобдєть». Так, комічна ситуація склалася із особовим складом військового підрозділу, що розташований у центральній частині міста Черкаси по вул. Надпільній.
Увагу військовиків привернула знімальна група телеканалу «Антена», що фільмувала розбитий автошлях по вул. Байди Вишневецького. Хлопці у формі не знайшли нічого кращого, як силоміць зупинити авто кореспондентів з вимогою показати чи видалити відео, хоча об᾽єктом зйомки була дорога, а не військова частина. До того ж, на шляху немає жодного вказівника про розміщення стратегічного об᾽єкта, чи заборону відео зйомки. Журналісти вирішили не поступатися принципам і викликали патруль, оскільки військові заблокували проїзд.
Виникає риторичне питання: можливо таким справним військовикам краще проявляти пильність у зоні АТО. У цей час головний редактор телеканалу Валерій Воротник якраз перебував у зоні військових дій на Сході України. Він миттєво відреагував на прецедент і надіслав відеозвернення.
Поліція відібрала пояснення і заяви у знімальної групи «Антени» про перешкоджання професійній діяльності.

Родини черкаських атовців отримали квартири на пільгових умовах. 

Як черкаські комуністи відсвяткували 100 річчя «Великого Жовтня»?

Черкаські комуністи сьогодні виходили на вулицю з червоними прапорами та соціалістичними гаслами «Ми не заборонені, усі думають,що ми заборонеі, а ми працюємо»,- запевняє головний комуніст Черкащини

Черкаські комуністи вимагають скасувати Закон про декомунізацію