Допомогти легко: для черкаських сиріток створили благодійний фонд

Тепер усі бажаючі можуть зробити кращим життя вихованців Черкаського дитячого будинку. Нині вони найбільше потребують предметів гігієни.

Нашим кореспондентам пощастило ближче познайомитись із вихованцями групи «Колосочок». Це щирі і життєрадісні діти, які заслуговують на комфортне життя і повноцінний розвиток.

Допомогти малечі вирішила молода мама Альона Король. Коли у жінки з᾽явився власний малюк, вона зрозуміла наскільки важливими для дітей є догляд та підтримка. Спочатку волонтерка допомагала сиріткам самотужки, ініціативу підтримали інші небайдужі з різних куточків планети. До доброї справи уже долучилися тисячі людей, не лише з України, а й з-за кордону, зокрема, Ізраїлю та Америки.

Наразі зібрали більше 12 тис грн і придбали засоби гігієни. Допомогти малечі може кожен. Рахунок благодійного фонду "Левана" РР: 2600 7051 5250 88 МФО: 354 347 ЄДПУ: 41684491. Чужих дітей не буває.

«Ми такі як всі!» У Черкасах соціалізують сонячних дітей. 

3 листопада на мосту через Дніпро відбудуться зміни у часових «вікнах»

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань будівельники розпочнуть заливати бетонну монолітну плиту на лівому проїзді.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області попереджає усіх водіїв, що рух автомобілів через міст ввечері 3 листопада розпочнеться із затримкою орієнтовно на 1,5 години. Вечірнє «вікно» для проїзду відкриють не о 16:00, а о 17:30. Відповідно, автотранспорт через міст пропускатимуть до 21 години.

«Вечірнє вікно» на мосту через Дніпро знову змістилося. Водії обурені. 

“Антирейдерський штаб” проведе виїзне засідання у Шполі та Леськах

Наступного тижня планується виїзд штабу до м. Шпола (вул. Лозуватська, 60) та с. Леськи (вул. Центральна, 53). Чергове засідання оперативного штабу відбудеться 8 листопада об 11.00 за адресою б-р Шевченка, 185, каб. 244. Гаряча лінія за тел. (0472) 33-00-27.

На автодорозі Н-01 у Кам’янському районі тривають ремонтні роботи

На автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі на ділянці км 216+000 - км 229+780 тривають роботи з виконання поточного середнього ремонту.

Підрядною організацією ТОВ «ПБС» на частині ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка довжиною 6 кілометрів завершуються роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття. Також проводяться роботи із влаштування з’їздів до населених пунктів із траси.

На цій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка вже завершено роботи за сучасною технологією із повною регенерацією і заміною дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу, ліквідовано понад 1200 п. метрів пучин з влаштуванням нової конструкції дорожнього одягу з використанням геотекстильних матеріалів та з влаштуванням дренажних воронок.

За сприятливих погодних умов, вже цього тижня мають розпочатися роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

 

Прес-служба САД у Черкаській області

На дамбі через Дніпро завершено влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття

На дамбі через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 12+300 – км 23+062 на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядною організацією ТОВ «Трансстроймеханізація», яка виконує її поточний середній ремонт, завершено роботи із влаштування верхнього шару асфальтобетонного покриття.

Підрядною організацією повністю закінчено роботи із влаштування вирівнюючого та верхнього шару асфальтобетонного покриття на понад 100 тис. кв. м автодороги. Нині завершуються роботи із влаштування нового металевого оцинкованого бар’єрного огородження типу «Євроформат». По завершенню цих робіт розпочнеться нанесення дорожньої розмітки.

Також 1 листопада розпочалися роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття на ділянці дамби км 24+236 – км 25+440 від межі Черкас до мосту. На цій ділянці автодороги розпочато демонтаж старого бар’єрного огородження та демонтаж прикромочних лотків. Окрім того, на цій ділянці дамби також буде відновлено існуюче асфальтобетонне покриття, а ширина проїжджої частин збільшиться в середньому на 2 метри. До кінця листопада будуть виконані роботи із поточного середнього ремонту на обох ділянках дамби, але можливі затримки у зв’язку із погодними умовами.

Прес-служба САД у Черкаській області

На мосту через Дніпро 3 листопада ввечері можливі затримки у русі автотранспорту

На мосту через річку Дніпро на автодорозі Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань км 23+068 будівельники підрядної організації завтра, 3 листопада, розпочнуть заливати бетонну монолітну плиту на лівому проїзді.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області попереджає усіх водіїв, що рух автомобілів через міст ввечері 3 листопада розпочнеться із затримкою орієнтовно на 1,5 години. Вечірнє «вікно» для проїзду відкриють не о 16:00, а о 17:30. Це пов’язано з початком технологічного процесу заливання бетонної плити на прогоні мосту. Відповідно, автотранспорт через міст пропускатимуть до 21 години.

 

Прес-служба САД у Черкаській області

У «Черкасиелектротрансі» показали, як «живуть» міські тролейбуси

На імпровізовану екскурсію наші кореспонденти напросилися з нагоди дня народження підприємства. Адже у 2017 році тролейбусному рухові у місті Черкаси виповнюється 52 роки. За цей час змінювалися люди, маршрути, рухомий склад, тарифи та багато іншого. Але незмінним лишилося прагнення забезпечувати комфортне перевезення черкащан.

У рамках модернізації підприємства у 2017 році відновлено тролейбус великої місткості «Київський», запущено електронні табло, WI-FI, замінено освітлення та надано можливість оплачувати проїзд за допомогою смартфону. А рух тролейбусів відслідковується за допомогою супутникового зв᾽язку.

Беззаперечно, розвиток підприємства можливий лише завдяки фаховим працівникам, які по-справжньому люблять свою справу. І «Черкасиелектротрансу» пощастило, адже тут є люди, які називають себе «транспортними фанатами». Серед них інженер технічного відділу – Кирило Бражник. Він з дитинства захоплювався тролейбусами, колекціонував квитки, а потім закінчив університет за спеціальністю «автомобільне господарство».

На підприємстві приділяють велику увагу комфорту пасажирів і зовнішньому вигляду рухомого складу. Тож наприкінці зміни кожен тролейбус проходить через спеціалізовану пральну, де відбувається його очищення за допомогою автоматичного механізму.

На відміну від приватних перевізників, водії тролейбусів не займаються гонками, проходять медичний огляд, тож майже ніколи не потрапляють в халепи на дорогах.

Щодня на маршрути виходять 64 тролейбуси, всього у робочому стані – 75 одиниць. У програмі розвитку міського електротранспорту до 2020 року передбачено побудову нових ліній, осучаснення систем керування, створення диспетчерської та запровадження електронного квитка. Але все залежить від рішення депутатів Черкаської міськради щодо фінансування підприємства.

КП «Черкасиелектротранс» відновлює виробничі потужності. 

 

Політичні амбіції заважають продуктивній роботі Черкаського міськвиконкому

Члени виконкому проігнорували питання внесення змін до бюджету. Вони просто вийшли із зали засідань. Затримка з прийняв рішення матиме відображення на можливості вчасно освоїти кошти,що надходять з державного бюджету до Черкас. «Причина проста, політичні ігри та суперечки», - переконана Наталія Джуган. Про це в ексклюзивному коментарі директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради для «Антени».