Ув’язнений у власній оселі Кухарчук тренується та читає книжки, а також закликає громадян брати участь у акціях протесту

14 березня Україна відзначає День добровольця. В цей день ми вирішили відвідати одного з них. Дмитро Кухарчук, ветеран полку «Азов», учасник бойових дій на сході України, сьогодні став відомим далеко за межами Черкас та України завдяки своїй політичній діяльності. Сьогодні він перебуває під домашнім арештом.

Черкаси, мікрорайон, який містяни називають «Шкільна». Звичайний панельний будинок, побудований 50 років тому, і малогабаритна квартира, адреса якої стала загальновідома завдяки провокативній публікації на сайті «Миротворець».

За рішенням судді Соснівського районного суду Кухарчук не має права залишати свою оселю. Заборона діятиме два місяці. В цей період слідчі мають розслідувати інцидент, що стався 9 березня в м.Черкаси, результат якого ошелешив Україну: втеча президента з міста, сутички з поліцією і нібито побитий генерал поліції Валерій Лютий.

Дмитра Кухарчука фактично позбавили можливості брати особисту участь у протестних акціях. Але заборони на спілкування з журналістами та однодумцями суд не наклав.

День добровольця в Черкасах відзначили покладанням квітів до пам’ятного знака загиблим в АТО

Розпочалися вони в Соборному сквері, що на перехресті вулиць Смілянської та Надпільної (колишня – Ільїна). Тут, біля хреста, встановленого на честь загиблих учасників АТО, священики різних конфесій відслужили молебень. Після чого до підніжжя пам’ятного знаку поклали квіти.

Олександр Свіренюк: понад 125 млн грн боргів з аліментів повернено дітям Черкащини протягом 2018 року

«Стягнення заборгованості зі сплати аліментів – один з ключових напрямків нашої роботи. Законодавчі ініціативи #ЧужихДітейНеБуває, які були реалізовані у 2018 році, суттєво посилили відповідальність неплатників аліментів і продемонстрували вражаючий результат.

Завдяки запровадженню дієвих санкцій проти неплатників аліментів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці Черкаської області протягом 2018 року стягнули на користь дітей 125 338 847  млн грн. Проте ми не зупиняємося на досягнутому і продовжуємо захищати економічні права найменших українців.

Піклуватися про дітей – обов’язок кожного батька та матері. На жаль, багато хто забуває про це. Тому ми, маємо нагадати про батьківський обов’язок усім, хто, не виплачуючи аліменти, фактично вчиняє економічне насильство над власними дітьми.

З початку 2019 року наші виконавці стягнули з боржників 22  103 219 млн грн аліментів, у минулому ж році за аналогічний період було стягнуто 12 855 882 млн грн .

Міністерство юстиції продовжує активну роботу в рамках ініціативи «Відповідальне батьківство». Наразі окрім стягнення аліментів активно впроваджується проект з видачі перших документів малюків у пологових, який нині переріс у комплексну законодавчу ініціативу «Є-Малятко». Завдяки їй батьки зможуть отримати одразу 9 послуг, подавши лише 1 заявку.

Окрім цього, по всій Україні триває запровадження ініціатив, які допомагають батькам виховувати новонароджених українців: «Пакунок малюка» та «Муніципальна няня» – зазначив очільник Черкаської юстиції.

Поблизу Коробівки упіймали двох рибалок зі 122 кг незаконно виловленої риби

11 березня 2019 року Черкаським рибоохоронним патрулем було викрито грубе порушення правил рибальства. Інцидент стався на Кременчуцькому водосховищі, поблизу с. Коробівка Золотоніського району Черкаської області.

О 13 годині було затримано двох громадян, які здійснювали незаконний вилов водних біоресурсів мисиновою сіткою з дерев’яного човна. Порушники виловили рибу: щука – 79 шт., окунь – 112 шт., краснопірка – 35 шт., лящ – 76 шт., плітка – 7 шт., судак – 1 шт.,  карась – 4 шт. та плоскирка – 11 шт. Загальна вага водних біоресурсів склала 122 кг.

Збитки, завдані рибному господарству, становлять 45 730 грн. На порушників складено два адміністративних протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Човен, мотор та сітка вилучені працівниками поліції. Вирішується питання про відкриття кримінального провадження.