Водій автомобіля Audi не впорався з керуванням та зіткнувся з авто Volkswagen і Daewoo.
Причиною ДТП стали перевищення швидкості та керування транспортом у нетверезому стані винуватцем аварії.
В авто Volkswagen 12-річний хлопчик отримав забої. Медики швидкої надавали першу допомогу та після огляду в дитячій лікарні батьки дитини відмовились від госпіталізації.
Ще двоє людей, які їхали в маршрутці з Харкова до Черкас, перебували у шоковому стані.
В автомобілі Daewoo постраждалих немає.
Також, на біль у руці жалівся водій маршрутки, але він також відмовився від госпіталізації. Травмувався й ще один пасажир, але так само передумав з госпіталізацією
У водія, який перебував за кермом Audi, поліцейські помітили ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти відповідний огляд у медичній установі. Висновок лікаря — водій нетверезий.
У підсумку, патрульні склали на винуватця автопригоди ряд адміністративних матеріалів. Зокрема, за керування транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння та за скоєння дорожньо-транспортної пригоди.
У даному випадку, автопригода обійшлася механічними пошкодженнями автомобілів, однак керування у стані сп’яніння могло призвести до набагато гірших наслідків.
Рух транспорту Черкаською дамбою було ускладнено.
Дивіться також: На перехресті вулиць Надпільної та Б. Вишневецького, на очах патрульних, сталася ДТП, внаслідок якої одна з машин перевернулася
