Імпічмент та погрози – у Смілі спекотно

Імпічмент Смілянського міського голови Олексія Цибка став чи не головною подією тижня. Відео бійки на сесії Смілянської міської ради набуло розголосу не лише у регіональних та національних ЗМІ. Як завжди, ситуацією скористалися російські журналісти, зокрема канал «Россия-24».

Як відомо під час сесійного засідання між представниками місцевої влади та «Правим сектором» сталася бійка. На відео видно, як активіст забирає з президії мікрофон, а радник міського голови Каміль Валєтов чинить опір. Опісля розгортається масштабна сутичка.

Наступного дня після інциденту Цибко дав прес-конференцію, на якій звинуватив «Правий сектор» у протиправних діях. Він не визнає своєї відставки та вважає рішення ради не легітимними.

Активісти та депутати показують шокуючі фото та відеоматеріали, на яких Олексій Цибко, як керівник клубу регбі одягає на дітей комуністичні бейзболки. Громада обурена бездіяльність Служби безпеки України, яка дозволила такій особі брати участь у виборах.

Керівник Смілянського осередку «Правого Сектору» Євген Саража пояснює, чому привів на сесію своїх людей. До того ж він стверджує, що місцеве керівництво правоохоронних органів знало про наміри активістів забезпечувати громадський порядок під час сесійного засідання.

Сенсаційну інформацію повідомила представниця смілянської народної ради Наталія Дяченко. Жінка зазнала залякувань збоку радника міського голови Юрія Юначевського, який у громадському місці погрожував зброєю та зґвалтуванням її неповнолітньої доньки.

Депутат смілянської міської ради Володимир Примак припускає, що місцевою владою керує криміналітет із 90-х. Позбавлений посади мер збирається доводити свою легітимність у суді. А поки правоохоронці з᾽ясовують усі обставини, місто тимчасово очолив секретар міськради Віктор Федоренко.

Один коментар до “Імпічмент та погрози – у Смілі спекотно”

  1. Театр абсурда, однако все закономерно! Когда правоохранители стоят в стороне, дело в руки берет громада!

Коментарі закриті.