17 травня 2024 о 12.00 телекомпанія Антена повернулася у черкаський ефір цифрової мережі Т2 та у кабельні мережі Черкас, Сміли, Золотоноші, Кам’янки, Канева та інших міст Черкащини.

Канал комутації не змінено. Ми знаходимося на тій самій кнопці, де були до жовтня минулого року у МХ-5 мережі Т2. Комутація у кабельних мережах може бути змінена. Запитуйте інформацію у провайдерів послуги. Повідомте цю інформацію своїм друзям, сусідам та близьким.
Нагадаємо, що телеканал Антена отримав ліцензію на ефірне мовлення наприкінці минулого року терміном на 10 років.

Затишно Space: у Черкасах діє безпечний простір для жінок

Журналісти “Антени” завітали на простір для жінок і дівчат у Черкасах. Тут відвідувачки можуть отримати психосоціальну та юридичну підтримку. А також долучитися до освітніх чи арттерапевтичних заходів. Спеціалістки інформують і щодо ґендерно зумовленого насильства, піклуються про дітей і підлітків.

Читати далі Затишно Space: у Черкасах діє безпечний простір для жінок

У черкаському пологовому відкрили новий кабінет мамографії

КНП “Черкаський міський пологовий будинок “Центр матері та дитини”. Тут відкрили новий кабінет мамографії, де проводитимуть діагностику на новому цифровому мамографі, який дозволяє проводити обстеження з мінімальним використанням рентгенівського опромінення, а також робити біопсію.

Читати далі У черкаському пологовому відкрили новий кабінет мамографії

На Черкащині, автівки, вилучені у п’яних водіїв повертають власникам, а патрульна поліція приховує інформацію про це від журналістів?


ГУ НП в Черкаській області на запит телеканалу Антена повідомили, що протягом періоду часу з 01.01.2023 по 13.05.2024 транспортні засоби, тимчасово затримані за ст. 130 КУпАП, було доставлено на спеціальний майданчик для тимчасово затриманих та вилучених транспортних засобів ЦЗ ГУНП у кількості – 22 од., повернуто власникам – 22 од..

Читати далі На Черкащині, автівки, вилучені у п’яних водіїв повертають власникам, а патрульна поліція приховує інформацію про це від журналістів?