Черкащани значно переплачують за тепло

- Сьогодні ми запустили котельню ТЕЦ на вул. Різдвяній, що дасть можливість заощадити протягом року близько 10 млн. грн. Собівартість продукції власного виробництва складає 440 грн., а купувалась вона у Черкаської ТЕЦ по 505 грн. Фактично котельна стояла, а ми за завищеними цінами купували енергію, - розповів міський голова Анатолій Бондаренко.

У Черкаській міськраді перевіряють усі департаменти

З ініціативи міського голови Анатолія Бондаренка у стінах міського голови правоохоронці розпочали розслідування щодо виявлення корупційної складової. Вже є певні напрацювання.

- На сьогоднішній день проходять перевірку всі департаменти і всі управління Черкаської міської ради. Враховуючи те, що є таємниця слідства, не можу розкривати, але перевіряються всі акти виконаних робіт, тендерні процедури і всі ті події, які відбувались протягом останніх 3-4 років. Тепер всі ці справи треба довести до суду, - поінформував міський голова.

Черкасці про “шансон” у маршрутках

Нещодавно громадський активіст Анатолій Рекун виступив у ЗМІ з критикою щодо музичних вподобань черкаських водіїв. Зокрема, він дав негативну оцінку кермувальникам, які гучно вмикають "шансон". Журналісти "Антени" поцікавились у жителів міста, чи заважає їм музика у громадському транспорті.

Міський голова схвалив нового керівника “Служби чистоти”

 

У "Черкаської служби чистоти" новий директор. Нещодавно на керівну посаду було призначено депутата міськради Олександра Савенка. Міський голова висловив власну думку щодо кадрових змін на комунальному підприємстві:

- В першу чергу, мене не цікавить - депутат це, чи ні. Мене цікавлять професійні якості людини. Савенко працював заступником і, коли звільнився директор, то постало питання - кого ж призначати? Призначили на рік з випробувальним терміном, - повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

Фото - "Кропива".

Всі незаконні бігборди буде демонтовано

Всі незаконні бігборди будуть демонтовані навесні-влітку, про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко під час прес-конференції. Також він поінформував про корупцію у муніципальній інспекції.

- Або власники узаконять борди, або ми їх зріжемо. Це наслідки недопрацювання муніципальної інспекції. Щодо її діяльності у мене більше питань, ніж відповідей. Вчора до мене прийшла громадянка і принесла розписку про те, що начальник муніципальної інспекції взяв 13 тис. доларів, - зазанчив міський голова.