Соснівка буде забудована. Адміністративний суд прийняв рішення на користь забудовника

Міськрада програла адміністративний позов орендаря «Андріївської дачі» про визнання протиправним невидачу містобудівних умов та обмежень по забудові заповідного лісу не території Черкас.

Читати далі Соснівка буде забудована. Адміністративний суд прийняв рішення на користь забудовника

Найближчі дві доби у Черкасах сніжитиме

Погоду Черкащини формує улоговина північного циклону та холодна і волога повітряна маса, повідомляє Черкаський обласний гідрометцентр. Тому найближчі дві доби очікуються опади у вигляді снігу. На дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі 2-7º морозу, вдень від 3º морозу до 2º тепла.

У неділю з посиленим вітром до нашого краю надійде більш тепле повітря, температура підвищиться вночі до 2..-3º, вдень 1..6º.
Коливання атмосферного тиску та температури повітря негативно впливає на самопочуття людей.

22 грудня НЕ ПРИПИНЯТИМЕТЬСЯ рух автотранспорту по мосту через Дніпро

Служба автомобільних доріг у Черкаській області повідомляє, що у зв`язку з несприятливими погодними умовами завтра, 22 грудня, на мосту через річку Дніпро на автодорозі державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068 технологічні роботи проводитися не будуть. Відповідно, рух автотранспорту на цій ділянці автодороги не обмежуватиметься.
Прес-служба САД у Черкаській області

Скільки цьогоріч черкащанам потрібно віддати грошей за ялинку?

Ялинкові ринки відтепер вже можуть працювати легально та без перешкод. Цьогорічна цінова політика на «зелену красуню» починається від 100 гривень. Це ціна найменшої ялинки, або сосни висотою до одного метра. Взагалі, новорічна математика проста. Кожен сантиметр деревця коштує 1 гривню. Це правило розповсюджуються на дерева до 2,5 метрів висотою

Продавці ялинок вимагають членів виконком нарешті зібратися та працювати

Черкаський міськвиконком нарешті зібрався для роботи, втім, ненадовго

Виховна робота, що відбулася напередодні , таки вплинула на членів виконкому – прогульників. Першими на засідання виконкому прийшли заступники міського голови Гура та Сотуленко, а невдовзі – і сам секретар міської ради Радуцький. З невеликим запізненням, але виконком почав свою роботу з розгляду питання багатостраждальних ялинкових ринків. Рішення прийняли, але так і не озвучили причини, чим викликане таке тривале зволікання. Хоча залишається чинною версія, що певні члени виконкому просто торгувалися з підприємцями, вимагаючи у них певний відсоток прибутків?

Завдяки тиску громадськості та самих підприємців питання було врешті прийнято одностайним голосуванням. Але стосовно бюджету виконком так і не розпочав плідну роботу. З подачі Радуцького та Сергія Гури виникли питання стосовно формулювань статей витрат. Вони вимагали правок самого тексту проекту рішення. Для цього міський голова оголосив перерву, під час якої мали бути внесені зміни до тексту проекту бюджету на 2018 рік. Але після перерви, яка затяглася на годину, до розгляду проекту бюджету так і не приступили. Виявляється, знову за ініціативи Радуцького, Гури та Сотуленка.

На думку присутніх, головне питання бюджету на наступний рік – це бюджет розвитку міста Черкаси, який, як відомо, став тим інструментом, що цементує депутатську більшість Олександра Радуцького. Саме в бюджеті розвитку закладені так звані депутатські «хотєлкі», серед яких часто заховані питання виконання робіт, закупівлі послуг саме у компаній, що контролюються безпосередньо депутатами.

Вочевидь, шантаж міського голови з боку більшості Радуцького в Черкаській міськраді такі мав свій результат. Міська влада і в цьому році не знайшла в собі політичної волі припинити цю ганебну практику. Отже, якщо і буде прийнято бюджет міста на наступний рік, то лише тому, що частина депутатського корпусу голосуватиме не скільки за розвиток міста, скільки за свої «шкурні» питання.

Громадські активісти Черкас шукали членів виконкому, аби запросити їх на засідання

Черкаські енергетики все ж таки отримали кошти від боржника – ПАТ «АЗОТ»

Працівники ПАТ «Черкасиобленерго» вжили радикальних заходів, аби отримати кошти від боржника. 19 грудня енергетики, з попереднім повідомленням, знеструмили ПК «Дружба народів». Цей заклад має безпосереднє відношення до ПАТ «АЗОТ». Радикальні заходи дали результат: частину боргу за спожиту електроенергію підприємство отримало. Ситуацію прокоментував заступник директора ПАТ «Черкасиобленерго» Євген ЛУТ.

На приватизацію у 2018 році виставлять майже 100 підприємств. Серед них – ПАТ «Черкасиобленерго» та ПАТ «Спектр-Сміла»

 

«Back in the U S S R » у Черкаському музеї відкрили тематичну виставку

У Черкаському обласному краєзнавчому музеї відкрилася виставка створена на основі фондових матеріалів ЧОКМ та приватної колекції черкаського колекціонера Титаренко В. Є. Вперше в Черкасах створено виставку оригіналів та копій плакатів та агіток періоду ІІ Світової війни. Представлені агітаційні та пропагандистські матеріали різних сторін конфлікту: радянські, нацистські, карикатури Кукриніксів, листівки УПА та колаборантів. Авторська екскурсія Дениса Кулика

 

У художньому музеї відкрилась виставка молодих черкаських художників