Футболісти Смілянщини вступили у боротьбу в Чемпіонаті Черкащини із футзалу

Вихідними у Черкасах в спорткомплексі «Будівельник» відбувся перший тур ігор із футзалу. У боротьбу вступили команди вищої, екстра ліги та 1-ої ліги. Серед числа останньої змагались і спортсмени Смілянщини із команди «Патріот». Грали вони проти черкаської команди «Вектра». Суперники одразу продемонстрували, що налаштовані рішуче. Хоча сміляни і намагались пробитись до воріт черкащан та все ж ті виявились спритнішими. Як результат патріотівці з перши хвилин гри пропустили у свої ворота два голи. Згодом мобілізувались і теж забили м’яч у ворота суперників. Гольову передачу на 16-ій хвилині реалізуав гравець команди «Патріот» Максим Зайченко. Та все ж гра «Вектри» була більш злагодженою і точною. Скільки сміляни не намагались атакувати та суперники змушували їх перейти у захист. Та й тут гравці «Вектри» підтвердили свою перевагу. Матч завершився із рахунком 5:1 на користь черкащан. Та гравці збірної команди Сміли і Смілянського району твердять, оптимізму не втрачають, запевнив капітан Микола Манюшкін

Дивіться також: Вулицями Черкас курсують лише тролейбуси. Приватні перевізники страйкують