«Сміламаш» активно продає свою продукцію на кордонні ринки

Майже кожного дня із прохідної  ПрАТ «Смілянський машинобудівний завод» виїжджає вантажний транспорт. Це готова продукція підприємства відправляється до свого споживача. Виконують як  разові  замовлення малих підприємців, так  і щотижня завантажують фури із продукцією для великих виробництв. Популярністю користуються тістомісильні машини, бурякорізки, металеві діжі та ще великий спектр обладнання для харчової та цукрової промисловості. Замовляють і цільні агрегати, і запчастини для них. Адже «Сміламаш»  унікальне в своєму роді, бо мають  повний цикл виробництва. Активно замовляють продукцію заводу крім українських споживачів також в  Узбекістан, Таджикістан та країни Прибалтики. Тож   голова правління підприємства  Олександр Милько переконаний –  «Сміламаш»  у реалізації продукції повинне орієнтуватись переважно на європейський ринок.

Наразі можна впевнено говорити про початок  другого  життя «Сміламаш». За керівництва Олександра  Милько та голови наглядової ради підприємства Сергія Зборовського  вже помітно, що це підприємство швидко набирає обертів у виробництві. Створюються нові робочі місця та на роботу запрошуються молоді спеціалісти.  Це як перші ластівки, що завод відроджується.

Потужності заводу дають всі можливості для збільшення обсягів виробництва та створення нових робочих місць. Із  підприємства, яке «ледь жевріло» «Сміламаш» вийшло  на  прибутковий рівень.