Соліст гурту «Тінь сонця» виступив у Смілі

Минулий тиждень проходив у дусі вшанування Героїв Небесної Сотні. Адже саме в ці дні 6 років тому і відбувались жорстокі розстріли під час  Майдану Гідності у Києві. 

У Смілянському міському будинку культури зібрались свідки тих подій, школярі та студенти, представники громадськості міста. Героям, що пішли у небо присвятив свою літературно-поетичну постановку і  театр «Перевесло».

Цього ж днявідбувся сольний концерт Сергія Василюка соліста гурту “ТІНЬ СОНЦЯ”. Він не лише музикант, він волонтер і про війну знає не з чуток. Тож і його творчість просякнута темами патріотизму, нескореного дух українців. Почав свій виступ Сергій із пісні «Ніколи не плач».

Тексти пісень для гурту «Тінь сонця» пише як сам Сергій, так і дуже вдало співпрацюють з авторами. Так тексти декількох пісень написав наш земляк Василь Лютий.

Під час сольного концерту Сергій Василюк порадував не лише  «живим» і професійним виконанням. Він активно спілкувався із присутніми у залі.

Був у концерті і інтерактивний антракт. Сергій Василюк дав імпровізоване інтерв’ю  глядачам. Щиро відповідав на всі питання. Концерт, що тривав більше години , минув на одному подиху. Сміляни щиро спілкувались із Сергієм Василюком та щедро винагороджували соліста оплесками за кожну композицію.