Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас, Черкаси, Антена, телеканал Антена, новини, реклама,

Бондаренко створить у новообраній раді монобільшість та не виключає свій вихід із партії “Батьківщина”

Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас, у живому ефірі розповів глядачам Антени, що планує висуватися на посаду міського голови від усієї громади міста та висловив упевненість, що проведе у раду власну команду і створить монобільшість, яка необхідна, щоб позбавити міськраду корупційної складової і провести потрібні реформи в місті без торгів із іншими політсилами.

Анатолій Бондаренко не виключає свій вихід із партії “Батьківщина” та складання повноважень голови обласної організації партії та називає ймовірним, що команда мера увійде до новоствореної українськими міськими головами партії “Пропозиція”, на з’їзді якої він був минулого тижня у якості почесного гостя.

— Я буду рівновіддалений від усіх політичних сил, – підкреслив Бондаренко, – а команда, з якою йтиму на вибори, буде складатися виключно з професіоналів.

Також міський голова Черкас окреслив червоні лінії для своєї команди та запевнив, що в нову міськраду проведе професіоналів, для яких головним пріоритетом буде питання забезпечення життєдіяльності громади, а не політика.

Анатолій Бондаренко у студії телеканалу “Антена”, Черкаси