Анатолій Бондаренко, міський голова Черкас

Анатолій Бондаренко обурений цинізмом, із яким центральна влада дозволила безконтрольний в’їзд десятків тисяч хасидів

«Слуга народу» програє вибори й усіма способами намагається уникнути нищівної поразки. Але цього разу робить це цинічно, ризикуючи здоров’ям та життям наших громадян.

“Головний санітарний лікар Віктор Ляшко заявив, що місцеві вибори в Україні можуть перенести, якщо 50% території країни буде в «червоній зоні». Його заява повністю пояснює дії влади стосовно дозволу безконтрольного в’їзду в Умань десятків тисяч неперевірених на коронавірусну інфекцію хасидів.

Не вибори переносити треба, а заборонити масові заїзди в Україну громадян інших держав, які не пройшли тест на COVID-19″ – написав Анатолій Бондаренко.

Один коментар до “Анатолій Бондаренко обурений цинізмом, із яким центральна влада дозволила безконтрольний в’їзд десятків тисяч хасидів”

  1. Толя, ти цинічно знищуєш місто разом з чорними забудовниками. Вчора увечері люди вже самі повстали і не допустили буд. кран у власний двір на будову Казаряна. Ця будова порушує усі можливі норми, тому іди до людей і розкажи який ти вихід знайдеш. Перехрестя вул.Гоголя/Смілянська, у двір за маг. “Ельдорадо”.

Коментарі закриті.