2 роки ув’язнення за 30 тисяч гривень: оголошено обвинувальний вирок колишньому судді Апеляційного суду Черкаської області

У п’ятницю, 19 лютого, Вищий антикорупційний суд оголосив обвинувальний вирок колишньому судді Апеляційного суду Черкаської області, викритому детективами НАБУ влітку 2018 року на одержанні неправомірної вигоди. Про це повідомляє пресслужба САП.

За інформацією Центр протидії корупції, йдеться про суддю Апеляційного суду Черкаської області Володимира Пономаренка.

Дивіться також: ВАКС ВИЗНАЧИВ ЗАСТАВУ ОБВИНУВАЧЕНОМУ У ХАБАРНИЦТВІ СУДДІ З ЧЕРКАС У РОЗМІРІ 21 ТИСЯЧА ГРИВЕНЬ

«В рамках судового слідства прокурорами САП доведено, що суддя отримав 30 тис. гривень неправомірної вигоди за вплив на суддів одного з районних судів тієї ж області для прийняття ними певних рішень у справах про адміністративні правопорушення.

Судді ВАКС, зваживши на достатність доказів у справі, визнали екссуддю винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 КК України (зловживання впливом).

Дивіться також: CУДДЮ АПЕЛЯЦІЙНОГО СУДУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ ВОЛОДИМИРА ПОНОМАРЕНКА УСУНУТО ВІД ПОСАДИ ЧЕРЕЗ ПІДОЗРУ У КОРУПЦІЇ

Вироком суду його засуджено до 2 років позбавлення волі.

Вирок набуває законної сили через тридцять днів з дня його проголошення, якщо не буде внесено апеляційної скарги», — йдеться у повідомленні.