4-річний хлопчик мало не випав з вікна, доки мати «заробляла на життя». Поліцейські вилучили дитину від матері і передали до центру соціально-психологічної реабілітації «Теплий дім»

У Черкасах на вулиці Максима Залізняка хлопчик чотирьох років ледь не випав з четвертого поверху. Ситуація трапилась вдень 27 травня. До приїзду спецслужб очевидці як могли вмовляли малюка злізти з підвіконня та зайти до кімнати. 

За адресою виклику негайно прибули поліцейські сектору протидії домашнього насильства, ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції, а також працівники соціальної служби у справах дітей.

Коли правоохоронці зайшли до помешкання, виявили чотирирічного хлопчика, який знаходився вдома без нагляду дорослих.

Поліцейські швидко встановили матір малолітнього, яка за годину прийшла додому. Жінка розказала, що в цей час була на роботі та її поведінка викликала в інспекторів певні підозри. Під час поверхневої перевірки поліціянти виявили у 28-річної черкащанки пакетик із порошкоподібною речовиною. За її словами, це був амфетамін, який вона вживає. Окрім того, жінка зізналася, що часто залишає сина самого, коли йде надавати інтимні послуги й таким чином, заробляє на прожиття.

Правоохоронці та працівники соціальної служби у справах дітей одразу прийняли рішення вилучити дитину від матері та передати хлопчика до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”.

Малюка оглянули медики, хлопчик має хворобливий стан. Наразі його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Відносно матері черкаські поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) та ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) Кодексу України про адміністративні порушення.

Слідчо-оперативна група Черкаського районного управління вилучила пакетик із порошкоподібною речовиною на експертизу.