КРИМІНАЛЬНІ РОЗБІРКИ В СЕРЕДМІСТІ ЧЕРКАС: СМЕРТЕЛЬНО ПОРАНЕНО КОЗЛОВА

У кафе «Львівська майстерня шоколаду», що розташоване через дорогу від приміщення ОДА, близько 10.00 пролунали постріли. Журналіст «Антени» прибув на місце пригоди одночасно з поліцейськими.

За інформацією власновидців, на момент інциденту в кафе перебували близько 15 осіб спортивної зовнішності, а біля входу стояли кілька позашляховиків сірого, чорного та золотистого кольору.

Свідки повідомляють, що інцидент стався всередині кафе. Кілька нападників відкрили вогонь по групі «спортсменів», серед яких, за інсайдерською інформацією, був і лідер так званого «угрупування Козлова».

Після цього нападники безперешкодно залишили місце пригоди.

Власновидці свідчать, що пораненого, що вже був у критичному стані, з кафе на руках винесли товариші, поклали на заднє сидіння позашляховика і на великий швидкості від’їхали.

Коли надійшов виклик про пораненого, медики екстренки прибули туди за три хвилини, але постраждалого на місці вже не було.

З власних джерел «Антені» відомо, що кафе є точкою базування так званої «бригади Козлова». Представники групи щодня зранку проводять час у кафе, що дратувало попередніх очільників ОДА: колишні працівники спецслужб не могли зрозуміти, чому під їхніми вікнами щодня збираються представники ОЗУ.

Поліція поки не коментує кваліфікацію події. Але з власних джерел стало відомо, що одному з поранених в лікарні проводили реанімацію, його стан був критичним, і врешті він помер. За інформацією редакції, це був сам Козлов.