Скічку більше «не доведеться займатися теробороною, планами мобілізації, забезпеченням розгортання оборонної інфраструктури» — Береза

УРЯД У СЕРЕДУ ЗВІЛЬНИТЬ СКІЧКА З ПОСАДИ ГОЛОВИ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАДМІНІСТРАЦІЇ – ДЖЕРЕЛО

Голова Черкаської Обласної державної адміністрації Олександр Скічко планує покинути свою посаду. Про це «Главкому» повідомили кілька джерел.

Зокрема, вони інформують, що Скічко написав заяву на звільнення ще у п’ятницю, 28 січня.

Протягом 2021 року неодноразово з’являлася неофіційна інформація щодо того, що Скічко може полишити посаду голови Черкаської ОДА. Його «сватали» у різні міністерства. Серед них – міністерство інфраструктури, міністерство культури та міністерство захисту довкілля та природних ресурсів. Щодо останнього, як повідомлялося, то проти його кандидатури виступив прем’єр Денис Шмигаль.

У всіх випадках сам Скічко хотів отримати посаду міністра, проте це так і не відбулося.

Як написав колишній нардеп Борислав Береза, Скічко вже у п’ятницю «виставився за відхідний в ОДА і це наводить на думку, що все вже вирішено». Він наголошує, що Скічко «мріяв» про посаду міністра інфраструктури.

«Але життя-біль, і тепер він повертається під крило свого тестя. І йому, як голові ОДА, не доведеться займатися теробороною, планами мобілізації, забезпеченням розгортання оборонної інфраструктури. А ті ж злі язики, кажуть, що це основна причина бажання Скічка не працювати більше на державу», – повідомив Береза.

Нагадаємо, Олександр Скічко був призначений на посаду голови облдержадміністрації рік тому, 29 січня.