Роман Маркін

Журналісти «Антени» провели робочий день з наймолодшим електриком «Нової якості»

У сучасному світі складно уявити собі, що буде, якщо раптом електрика зникне хоч би на декілька годин. Життя і будь-яка робота у буквальному розумінні зупиняться, тому що практично усі пристрої, прилади і всілякі девайси працюють від електрики. Зникне електрика — настане «кам’яне століття».

Дивіться також: ЖУРНАЛІСТИ ПРОВЕЛИ ОДИН ДЕНЬ ІЗ ГОЛОВНОЮ ІНЖЕНЕРКОЮ «НОВОЇ ЯКОСТІ» КАТЕРИНОЮ ПАПУШЕЮ

Тому електрик — одна з найважливіших професій сучасного світу. Також ця професія вважається однією з найнебезпечніших і вимагає постійної уваги і високої кваліфікації.

«Це ж золота людина, і він нам – як синочок». Так часто відгукуються мешканці будинків, які обслуговує наймолодший електромонтер управлінської компанії Роман Маркін. Йому лише 21 рік, та, попри свій юний вік, він устиг заробити авторитет і серед колег, і в мешканців. Коли Роман приходить на заявки, люди спершу дивуються, що він такий молодий. Та вже через кілька хвилин проймаються до нього повагою та кличуть не інакше, як Ромочка.

Журналісти телеканалу «Антена» провели з Романом день, аби дізнатися, що входить у його обов’язки, як йому працювати з мешканцями, скільки кілометрів він проходить за робочим маршрутом та які плани має на майбутнє.

Один коментар до “Журналісти «Антени» провели робочий день з наймолодшим електриком «Нової якості»”

  1. “Нова якість” нічого не зробила, протікає вода на протязі 2-х місяців, грибок в кв.в стелі отвір, з якого постійно тече вода.Зверталась до мера м.Черкас, відповіді немає.До кого можна звернутися за допомогою?

Коментарі закриті.