Учора близько 11-ї години патрульні роти тактико-оперативного реагування (ТОР) отримали виклик на порушення правил торгівлі: мовляв, на базі “ОПС” невідома особа здійснює торгівлю, ймовірно, алкогольними виробами.
Патрулюючи вказану територію, інспектори виявили автівку Volkswagen. Підійшовши до авто, поліцейські виявили 40-річного громадянина, який, побачивши патрульних, почав помітно нервувати. На запитання стосовно продажу, ймовірно, алкоголю своєю чергою не міг дати чіткої відповіді та згодом зізнався, що в автівці Volkswagen стоять бутилі місткістю 5 літрів із алкоголем.
На місці події працювала слідчо-оперативна група. Знайдені речовини були вилучені та направлені на експертизу.