Під час підготовки ПАТ «Черкасиобленерго» до осінньо-зимового періоду 2023-2024 років спеціалісти Товариства активно проводять розчищення трас повітряних ліній електропередач.

Для більш ефективного та продуктивного виконання необхідних робіт залучають механізовану сучасну техніку, а саме мульчер. Працює він почергово у районах Черкащини. Нині спецтехніка – в роботі у ВСП «Золотоніські енергетичні мережі».

Дивіться також: У ЧЕРКАСАХ СПЕЦІАЛІСТИ ПАТ «ЧЕРКАСИОБЛЕНЕРГО» РОЗЧИЩУЮТЬ ТРАСИ ПОВІТРЯНИХ ЛІНІЙ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧІ

За словами заступника директора з технічних питань ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Анатолія Шупана нині бригада працює на одній із проблемних ділянок у Золотоніському районі.

— Протяжність проблемної ділянки лінії Л-44 «Мелесівка» складає близько двох кілометрів. З одного боку у нас проходить захисна лісосмуга, з іншого — наші поля, які зараз на стадії дозрівання, а під лінією — суцільні зарослі клена, який швидко виростає і впоратися з ним нашим спеціалістам дуже складно. Тому одним із ефективних рішень виконання таких робіт є використання мульчера. Після розчистки мульчером непроїзних хащів, є можливість заїхати автовишці і спеціалістам виконати верхову розчистку гілля, яке понависало на лінії, — зазначив заступник директора з технічних питань ВСП «Золотоніські енергетичні мережі» ПАТ «Черкасиобленерго» Анатолій Шупан.

Відтепер, за словами енергетиків, значно легше буде обслуговувати цю ділянку. Для зручності тут вирівняють грунт та облаштують проїзд спецтехніки Товариства для виконання усіх запланованих заходів.

Від editor