Колектив заводу проти директора-депутата

Трудовий колектив Черкаського авторемонтного заводу проти поновлення на посаді депутата-директора Романа Шевченка. Восени минулого року він був звільнений за невиконання та зрив замовлення Міністерства оборони щодо ремонту автомобілів для армії. Як запевняють робітники заводу, пан Шевченко нічого не робив на підприємстві, а лише пропарився за його рахунок, аби втрапити до складу Черкаської міськради.

Нині проти Романа Шевченка відкрито кримінальні провадження щодо зловживання службовим становищем та нецільове використання коштів, оскільки запчастини закуплялися за завищеними цінами, через що зірвалися контракти та терміни виконання.

Сьогодні на підприємстві працює 67 осіб, які через безгосподарність минулого керівництва не отримували заробітну плату. Нині заборгованості нарешті виплачені. Завод має нового керівника та замовлення з ремонту бортових та легких санітарних автомобілів.

Справи потроху налагоджуються, тож на зборах трудового колективу щодо  повернення Романа Шевченка на посаду робітники проголосували одноголосно проти. Однак крапку у цій справі поставить суд.