У Черкасах піймали нетверезого водія

На вул. Пастерівській поліцейські помітили автомобіль “Хюндай Соната”, який порушив правила дорожнього руху. Після проходження тесту на вміст алкоголю, водій сів до автівки і почав втікати. Порушника наздогнали та затримали на вул. Сергія Амброса. Автомобіль було тимчасово затримано та за допомогою евакуатора доставлено до спеціального майданчика.

У Черкасах зламали «водяну завісу»

Про це повідомила прес-служба «Черкасиводоканалу». До підприємства надійшов дзвінок від небайдужого містянина. Він повідомив про несправність «водяної завіси». Прибувши на місце встановлення споруди, працівники підприємства побачили її зігнутою до долу. Було прийнято рішення демонтувати об᾽єкт для виконання ремонтних робіт. Після усунення несправностей, його буде встановлено на місце.
Водоканалівці просять черкащан охайно користуватися власністю громади, не бути байдужими, робити зауваження тим, хто має намір пошкодити майно. В разі виявлення хуліганських дій – звертатися до поліції, якщо помітили несправності – телефонувати до диспетчерської служби «Черкасиводоканалу» за номером 37-35-33.

Черкаських інспекторів Держпраці навчали долати незаконну зайнятість

У рамках пілотного проекту «Зміцнення системи інспекції праці і механізмів соціального діалогу» на дводенний тренінг до Черкас прибули інспектори з найвіддаленіших куточків області. Тут фахівці дізнаються більше про виявлення і подолання нелегального працевлаштування.

Координує проект на національному рівні представниця Міжнародної організації праці Софія Литвин. На її переконання, проблема незадекларованої праці – є у багатьох країн світу і Європейського союзу, зокрема. Для того, щоб наслідувати передові практики в Україні до програми залучили інспекторів із Іспанії, Португалії.

За даними Держстату, у 2015 році неформальна зайнятість в Україні сягнула понад 26% від кількості всього працюючого населення, тобто понад 4 млн. 300 тис. осіб. Для роботодавців, що не дотримуються трудового законодавства передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу.

Тенденція останніх років свідчить про збільшення відсотка неформальної зайнятості, що негативно впливає, як на працівників, так і на роботодавців. Зокрема, породжує обмеження прав, позбавлення гідних соціальних гарантій та  призводить до недобросовісної конкуренції. Повідомити про випадки порушення трудового законодавства у Черкаській області можна в Управлінні Держпраці за номером: 33-69-70.

Які черкаські підприємства перевірить Держпраця у 2017 році?

В ЛНР заговорили про вибори

КОМУ ПОТРІБНІ ВИБОРИ НА ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЯХ

 Усіма шляхами керівництво т.зв. «ЛНР-ДНР» намагається довести легітимність своїх незаконно створених республік, у чому їм усіляко допомагають московські куратори.

Питання проведення виборів у ОРДЛО надзвичайно важливе для Кремля. Про це свідчить, наприклад , той факт, що  16 березня  У Луганську відбулася зустріч керівництва громадського руху «Світ Луганщини» з російськими «кураторами» з АП РФ та Мінекономрозвитку РФ.

Про це написав на своїй сторінці в соціальній мережі координатор групи «Інформаційне опір» Дмитро Тимчук. «Під час зустрічі російські куратори «наголосили на необхідності подальшого розвитку» державності ЛНР з перспективою «часткового визнання» даного формування з боку Росії (сенс терміна не пояснювався). У цьому контексті було зазначена важливість підготовки і проведення «місцевих виборів» для «остаточної легітимізації» самопроголошених органів влади ЛНР», – йдеться в повідомленні.

Представник ЛНР на переговорах в Мінську Родіон Мірошник також заявив РІА Новини, що  Гаранти мінських угод, в тому числі ФРН і Франція, повинні відреагувати на заяву Києва про зняття з порядку денного питання щодо виборів в Донбасі й, навіть, припинити фінансову допомогу Києву.

Свідченням того, що  керівництво т.зв. «ЛНР» готується до виборів, є те, що з початку 2017 року фіксується активізація діяльності керівництва вказаного псевдодержавного утворення, що спрямована на залучення нових членів до лав політичної партії «Мир Луганщине», яку очолює І. Плотницький та особисто курує колишній прес-секретар Олександра Єфремова Р. Мірошник. Адже на сьогодні: «Мир Луганщине» – найбільша політична сила, що була створена напередодні виборів «Народного Совета ЛНР» у 2014 році. На виборах представники  саме цієї партії отримали найбільшу підтримку електорату, зайнявши перше місце за кількістю голосів – 69,42% від загальної кількості виборців. Наразі кількість учасників «Мир Луганщине» нараховує близько 91 тис. (в 2016р. до організації вступили 25200 осіб, з початку 2017р. близько 6 тис.). Зростання кількості членів партії її очільники пояснюють реалізацією проектів «Не забудем! Не простим!»,  «Кадровый резерв», «Забота о ветеранах» та «Волонтер. Помогай ближним, тем, кому тяжело».

Останнім часом  працівників бюджетних організацій та установ «ЛНР», погрожуючи звільненням, масово спонукають вступати до партії «Мир Луганщине».  Іноді мешканці тимчасово окупованої території дізнаються про власну участь в зазначеному русі взагалі тільки тоді, коли перетинають лінію розмежування з ОРЛО/ОРДО та АР Крим, де військовослужбовці ЗСУ перевіряють їх щодо причетності до діяльності НЗФ т.зв. «ЛНР-ДНР».

Російській Федерації конче потрібно, щоб псевдо республікам був наданий спеціальний статус.  Тому Москва наполягає на введенні особливого статусу Донбасу по «формулою Штайнмайера».  Про це заявив представник Росії в контактній групі з врегулювання ситуації на Україні Борис Гризлов. Нагадаємо, «формула Штайнмайера» визначає механізм введення в дію закону про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької і Луганської областей на тимчасовій основі в день виборів і на постійній основі – вже після опублікування звіту ОБСЄ про підсумки виборів. Ось чому Росії так потрібні вибори на окупованих незаконними збройними формуваннями  територіями України. Кремлівські загарбники вирішили шляхом виборів хоч частково легітимізувати незаконно окуповані українські території.

Активізація лідерів псевдореспубліки «ЛНР» та її російських кураторів свідчить про наміри провести найближчим часом місцеві вибори на тимчасово окупованій території Луганської області, що є абсолютно незаконним й не підтримується міжнародною спільнотою. Українські території повинні належати лише державі Україна.

 

У Черкасах триває тиждень сталої енергії

З 18 по 23 червня в місті тривають просвітницькі заходи як для дорослих, так і для дітей, де фахівці розповідають, навіщо берегти енергію, як це можна роботи та яким чином це впливає на довкілля. В рамках проекту в Черкасах відбудуться велопробіги, тематичні семінари з енергоощадності, екологічні квести для дітей, а ще – виставки енергоефективного обладнання. Активну участь у тижні сталої енергії взяли вихованці ЦДЮТ. А більше про акцію розповість енергоменеджер міста Тимур Баштаєв.

Енергозбереження – одна з пріоритетних програм черкаської міської влади, що спрямована на бюджетні установи, зокрема, школи, лікарні тощо. В рамках програми здійснюється низка заходів, а саме: утеплення фасадів, заміна вікон, освітлення та встановлення ІТП.

Як у Черкасах збирають небезпечні відходи.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Черкаська міська рада ділиться досвідом з хмельничанами

Їхній обласний центр має схожу інфраструктуру та приблизно таку ж кількість населення, як і Черкаси. Тому в рамках візиту гостям розкажуть про роботу міської ради, постійних комісій, КСН, ЦНАП, презентують роботу програми енергозбереження, єдиного вікна та громадського бюджету. Керівники міських департаментів ознайомлять колег з організацією роботи та черкаськими новаціями. Зокрема, про здобутки у бюджетній сфері делегатів поінформувала головна фінансистка міста Наталія Джуган.

До складу хмельницької делегації увійшли 12 осіб, на чолі із секретарем міської ради, керівниками департаментів, депутатами та головами КСНів. У Черкасах вони не лише теоретично ознайомляться з ефективністю роботи ради, а й побачать практичне втілення програм та прикладі конкретних закладів.

Черкащан втретє закликають подавати проекти на громадський бюджет.