Представники екс-керівниці «Черкасиобленерго» намагаються знищити підприємство

Про це свідчить позов до суду одного з акціонерів – Олега Гонтаря. Він має на меті оскаржити рішення зборів і дестабілізувати ситуацію на підприємстві, – стверджують працівники. Колектив не підтримує позивача, разом з громадськими активістами енергетики прийшли під стіни Господарського суду Черкаської області з акцією протесту.

До зали суду позивач, або його представники не з᾽явилися, але надіслали клопотання у якому йдеться про залучення до справи Фонду держмайна, що має 47% акцій підприємства та Кабінету Міністрів. Суд задовольнив клопотання лише частково.

У зв᾽язку з відсутністю позивача розгляд справи відклали, воно відбудеться 17 липня о 12.00 у Господарському суді Черкаської області.

Апеляційний суд Черкаської області не задовольнив позов екс-керівниці  «Черкасиобленерго».

У керівництві КП «Дирекція парків» виник конфлікт через будівництво на пляжі «Пушкінський»

Колишній куратор роботи комунального підприємства «Дирекція парків» секретар міськради Олександр Радуцький та керівник підприємства Володимир Стойко зібрали прес-конференцію, приводом для якої стало будівництво споруди на майданчику, що знаходиться на пляжі «Пушкінський». Мова йде про металеву конструкцію, яка поступово набуває ознак капітальної споруди.

З огляду на цей конфлікт із заступником міського голови, відсторонення Олександра Романовича від кураторства над діяльністю підприємства та службовою перевіркою у комунальному підприємстві можна зробити висновок, що дана прес-конференція являється контраргументом пана Радуцького та його креатури на вищезазначені факти. Однак сам секретар міськради вперто заявляє про повне порозуміння із міським головою.

В результаті, директор підприємства Володимир Стойко вирішив «зіграти на випередження» та ухвалив рішення про вручення Олексію Мельнику догани та скорочення посади другого заступника.

Читайте також: У парку Хіміків будується туалет за 900 тисяч гривень.

Скрипаль-віртуоз у центрі Черкас грає світову класику

На Європейській площі вуличний музикант зі скрипкою в руках заробляє своїм талантом. У його репертуарі твори Вівальді, Моцарта, Бетховена, Шопена та інших іменитих композиторів.

Попри 30-градусну спеку чоловік у білому вбранні дивує перехожих своєю майстерністю. Черкащани кидають здивовані погляди і гроші. Скрипаль не вперше грає на вулицях міста. Зазвичай, музиканта можна побачити увечері біля Будинку торгівлі.

Біля Черкаської філармонії балансуватиме скрипалька. 

Ремонт бульвару Шевченка просувається швидше, ніж відбудова черкаської греблі

Наразі ремонтники активно працюють на ділянці біля вул. Кривалівської Робітники за допомогою техніки вкладають бордюри та тротуарну плитку. Після підготовчих робіт розпочнеться асфальтування проїжджої частини. Дорожнє покриття уже відновили на відрізку між вул. Лазарєва та Припортовою.

Міську владу не задовольняє ремонт черкаських доріг.

Суд залишив у силі мораторій на забудову Соснівки

Соснівський районний суд міста Черкаси не задовольнив адміністративний позов приватного підприємства «Міськбуд-плюс», стосовно мораторію на будівництво у Соснівці, який наклали депутати Черкаської міської ради від 2 березня 2017.

Читайте також: Оскарження мораторію на забудову Соснівки перенесли через неявку представників «Міськбуд-плюс».

«Дороге» море: де відпочивають черкащани та скільки це коштує

Літо – пора канікул та відпусток. Протягом останніх трьох років найпопулярнішими українськими курортами є побережжя Чорного та Азовського морів в Одеській, Херсонській, Миколаївській та Запорізькій областях, а також Закарпаття. Черкаські туристичні агенції рясніють пропозиціями відпочину в Залізному порту, Затоці, Кирилівці, Скадовську, Коблево та інших морських населених пунктах. Путівки коштують від 1500 до 4000 тис. грн. без харчування в залежності від місця і сервісу. Більшість українських баз відпочинку пропонують найдешевший варіант зі зручностями у дворі і загальною кухнею. У кімнатах економ-класу, як правило, мінімум комфорту, холодильники та кондиціонери відсутні. Поряд є і комфортабельні готелі з басейнами, але номери там коштують в рази дорожче. Закордонне поняття all inclusive на теренах України трапляється нечасто і у більшості випадках не відповідає дійсності. На карпатський відпочинок доведеться витратити більше, знайти вигідний тур не так просто, а номер у пристойному готелі коштує від 500 грн. за добу без харчування. Серед популярних напрямків: Буковель, Свалява, Славсько, Верховина, Мукачево.  Як на південь так і на захід України можна дістатися автобусом або потягом. Плацкарт від станції Шевченка до Львова обійдеться до 200 грн, додатково оплачується трансфер до бази відпочинку. Приблизно так само коштує дорога потягом на Південь. Автобусом дорожче. Для поціновувачів комфорту найкраще пересуватися на власному авто, екстемалам радять спробувати автостоп.

Серед закордонних курортів, як і раніше, лідирують Туреччина, де ціна відпочинку стартує від 6 тис. грн. на одного та Єгипет, який обійдеться у 8,5 тис. З уведенням безвізу популярності набирають європейські курорти, вони коштують значно дорожче, але відрізняють якісним сервісом. На жаль, не всі українці, черкащани, зокрема, можуть дозволити собі хоча б якийсь відпочинок цього літа.

 

У Черкасах хочуть прибрати берегову смугу вздовж Дніпра

Таке положення є міському бюджеті на 2017 рік і передбачає фінансування у розмірі 200 тис. грн. Серед проблемних районів міста – набережна вздовж Дніпра та вулиця Пацаєва.
Депутат Ярослав Нищик закликав колег негайно розпочинати роботи, адже до кінця літ лишилося не так багато часу.  Зрештою, 29 депутатів підтримали зміни до міського бюджету, в тому числі і прибирання міських пляжів.

Минулого року комунальники рятували черкаські пляжі від водоростей.