«Нацкорпусівці» Кухарчук та Братко, які хотіли запитати Порошенка про відрубані руки Свинарчука, залишаються під нічним домашнім арештом

Дмитру Кухарчуку змінено запобіжний захід: з цілодобового на домашній арешт у нічний час.

6 травня Придніпровський районний суд змінив запобіжний захід голові обласного осередку партії «Національний корпус» Дмитру Кухарчуку. Згідно з ухвалою суду, цілодобовий домашній арешт змінено на домашній арешт у нічний час. Відтепер Дмитру Кухарчуку, як і іншому члену Нацкорпусу Антону Братку, заборонено залишати дім із 20:00 до 07:00.

Запобіжний захід діятиме до 11 червня.

Нагадаємо, членів «Національного корпусу» звинувачують в організації масових заворушень 9 березня. Після виступу Петра Порошенка на сцені біля ПК «Дружба народів» представники «Національного корпусу» намагалися прорватися до Гаранта, аби поставити запитання у справі екс-секретаря РНБО Гладковського-Свинарчука щодо крадіжок в оборонній сфері. Тоді Порошенко де-факто втік зі сцени і поспішно залишив Черкаси. А поліція перекрила периметр, забезпечуючи втечу.

На судове засідання прийшли також міський голова Анатолій Бондаренко та нардеп Олег Петренко. Він також просив суд змінити запобіжний захід Дмитру Кухарчуку на більш м’який під своє особисте зобов’язання.

Врешті судом запобіжний захід Дмитру Кухарчуку змінено з цілодобового домашнього арешту на арешт у нічний час.

Дмитро Кухарчук вважає справу політичною і збирається оскаржувати це судове рішення в Апеляційному суді.

Антону Братку суд залишив запобіжний захід без змін – йому заборонено залишати дім із 20:00 до 07:00 наступного дня.

Дивіться також: #ANTENNASTUDIO: Дмитро Кухарчук закликав черкащанам не голосувати за Порошенка

 

 

Юрій Михальчишин у Черкасах прочитав лекцію про український націоналізм

Лекцію читав народний депутат України VII скликання, кандидат політичних наук, досвідчений лектор і політолог Юрій Михальчишин.

100 років українці тримають фронт проти гідридної агресії Росії. Ця війна триватиме доти, доки ми будемо мати бажання жити у своїй Українській державі і доки на північно-східному кордоні у нас буде імперське утворення з центром у Москві.

Юрій розповів про перебіг подій, що відбувалися на теренах України, про історичних постатей та їхні рішення, що безпосередньо вплинули на тогочасну ситуацію, про уроки та висновки, які ми повинні зробити, щоб не допустити повторення історії.

На вул Байди Вишневецького, поряд зі школою №3, працівники КП “ЧЕЛУАШ” облаштовують огорожу

Виконують усі необхідні роботи: зварювання огорожі, закопування стовпів, фарбування.

Дивіться також: На Пастерівській завершують облаштування пішохідної алеї

 

Німецькі канікули очима черкаського журналіста: риболовля

Серію замальовок з Німеччини продовжує розповідь про риболовлю.

Займатися будь-яким хобі в Німеччині важко і недешево. Риболовля – не виняток. Лише уявіть собі: щоб отримати ліцензію на риболовлю, треба закінчити шеститижневі курси та скласти екзамен.

Навчання на риболовлю коштує 120-150 євро. Приблизно стільки ж треба платити в рік за членство в якомусь рибальскому клубі. І тільки після цього ви можете цивілізовано ловити рибу.

Дивіться також: Німецькі канікули очима черкаського журналіста

У Черкасах відбулася зустріч з авторами – учасниками російсько-української війни

Автори мали змогу розповісти присутнім про пережите ними під час перебування в зоні АТО, а також презентували власні книги про війну.

Участь у заході взяв також міський голова Анатолій Бондаренко.

Свої твори презентували:

Влад ЯКУШЕВ, автор книги «Карателі»

Олексій ПАЙКІН, автор книги «Путь домой»

Костянтин ЧАБАЛА, автор книги «Вовче»

Леонід МАТЮХІН, автор книги «А мама зрозуміє…»

Юрій РУДЕНКО, автор і режисер документального телесеріалу «Історія війни», автор книжок «Психі двох морів», «Світло та цегла»

Фото з презентацій книг: