На засіданні міськвиконкому сталася бійка

На члена виконкому Романа Ганзевича з кулаками кинувся невідомий активіст. Неврівноваженого молодика швидко вивели за двері. Інцидент трапився під час обговорення комісії, яка має перевіряти якість ремонту доріг.

 

«Правий сектор» заблокував відділення «ПриватБанку»

У Черкасах представники «Правого сектору» заблокували  Центральне відділення «ПриватБанку». До радикальних дій молодики перейшли після відмови представників банку надати доступ до рахунку організації «Центр навчання та реабілітації добровольців».

За словами активістів, через блокування рахунку вони не можуть допомогти військовим на сході, передати необхідне спорядження, продовольство та одяг. У банку ж пояснюють, що обслуговують користувачів за стандартною схемою і відкривають рахунок на юридичну особу лише після ідентифікації фізичної.

Поки питання не вирішене, активісти зупинили роботу фінустанови з клієнтами, влаштувавши черги біля кас та терміналів. Отож керівництво змушене йти на компроміс та проводити перемовини. Після переговорів сторони дійшли згоди та потисли руки.

У Черкаській медицині – історична подія

Відтепер пацієнтів у невідкладних станах безкоштовно лікуватимуть протягом першої доби. На це з міського бюджету спрямували 3,5 млн. грн. Коштів вистачить лише на три місяці, тож міські медики проситимуть у депутатів добавки.

Угоду з міським департаментом охорони здоров᾽я підписали керівники Першої, Третьої, інфекційної, дитячої лікарень та пологового будинку. Документ почне діяти з 1 березня. Також керівник департаменту охорони здоров᾽я Олег Стадник закцентував, що закупівлі  на суму, що перевищує 20 тис. грн. здійснюються через систему прозоро, щоб унеможливити корупційну складову.

АТОвці отримали нагороди

У приміщенні Черкаського обласного краєзнавчого музею почесними відзнаками та медаллю нагородили 15 бійців 128 гірсько-піхотної бригади. Указом Президента України бійці з Черкащини отримали медаль «Захисник Вітчизни», а також почесні відзнаки: «Учасник бойових дій», «За оборону Дебальцево», «Поранений в боях» . Нагороди вручали очільник черкаської ОДА та головний військовий комісар області. Привітати воїнів зібрались члени родин та друзі.

На вул. Гоголя стало чистіше

Напередодні весни комунальники прибирають сміття на одній із центральних вулиць міста.

Чи потрібна Україні сьома хвиля мобілізації?

На початку березня в Україні стартує чергова сьома хвиля мобілізації. Цьогоріч для військових, що перебувають у зоні АТО, збільшили оплату праці. Зокрема, рядовий солдат буде отримувати понад 11 тис грн., а вищий за званням - до 20 тис. грн. Отож чи вважають черкасці за необхідне проведення чергової хвилі мобілізації та, чи пішли б до лав ЗСУ заради грошей?

Черкащани посилено вчать англійську

Як відомо, 2016-ий рік оголошено роком англійської мови в Україні. Відповідний Указ підписав Президент Петро Порошенко. Нині в області запроваджено вивчення англійської мови як другої іноземної у загальноосвітніх  навчальних закладах, у яких вона не викладалася раніше; розширено мережу гуртків з вивчення англійської мови. Планується продовжити роботу щодо розширення мережі літніх мовних таборів .

Біля міськради «оживляють» фонтан

Комунальники готують водограй до весняно-літнього сезону.