Патрульні затримали злодіїв-екстремалів, які грабували фуру на повному ходу

Дзвінок на спецлінію 102 надійшов орієнтовно близько 2-ї години ночі. Очевидець повідомив, що коли їхав трасою в напрямку Умані, бачив, як хтось викрадає вантаж із фури та кидає його на дорогу.

У той час дві жінки збирали коробки до авто Subaru Outback.
Виклик негайно направили патрульним, які несуть службу в межах Черкаської області на автодорозі М-05.

Коли поліціянти наздогнали вантажівку, водій зупинився, а злочинець, який вискочив з фури, почав тікати в поле.
Спроба не вдалася — втікача затримали.

Не втекли від патрульних і водійка з пасажиркою Subaru Outback. У салоні легковика виявили 20 коробок, що встигли зібрати злодії-екстремали.

Окрім того, патрульні з’ясували, що затриманий перебував у розшуку за раніше скоєні злочини.

Зараз усі деталі встановлюють слідчі Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

Патрульні після погоні затримали злодіїв-екстремалів, які грабували фуру на повному ходу в Уманському районі

Патрульні після погоні затримали злодіїв-екстремалів, які грабували фуру на повному ходу в Уманському районіВони викрадали цінний вантаж однієї з фармацевтичних корпорацiй. Грабіж відбувався під час руху.Дзвінок на спецлінію 102 надійшов орієнтовно 2-ї години ночі. Очевидець повідомив, що коли їхав трасою в напрямку Умані бачив, як хтось викрадає вантаж з фури та кидає його на дорогу.У той час дві жінки збирали коробки до авто Subaru Outback.Виклик негайно направили патрульним, які несуть службу в межах Черкаської області на автодорозі М-05.Коли поліціянти наздогнали вантажівку, водій зупинився, а злочинець, який вискочив з фури почав тікати в поле.Спроба не вдалася — втікача затримали.Не втекли від патрульних і водійка з пасажиркою Subaru Outback. Жінки також затримані. У салоні легковика виявили 20 коробок, що встигли зібрати злодії-екстремали та обріз мисливської рушниці.Окрім того, патрульні з`ясували, що затриманий перебував в розшуку за раніше скоєні злочини.Зараз усі деталі встановлюють слідчі Уманського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області.#ПатрульнаПоліціяЧеркас #ПорядокЦеТи

Posted by Патрульна поліція Черкаської області on Neljapäev, 27. veebruar 2020