змагання з веслування

У Смілі відбулись обласні змагання з веслування

На смілянській водоймі Тясмин 11 серпня було спекотно. Раз по раз водне плесо розрізали байдарки і каное. У Смілі відбулись Відкриті обласні змагання з веслування на призи срібного призера Олімпійських ігор Олександра Мотузенка. Це наш славетний земляк і почесний громадянин Сміли. Подібні змагання проводяться вже дев’ятий рік поспіль.

Черкащина славиться своїми олімпійськими Чемпіонами з веслування на байдарках та каное. Тож молодим спортсменам є на кого рівнятися. А головне , що для підростаючого покоління веслувальників титуловані олімпійці створюють умови для наполегливих занять та завзятих змагань.

Організаторам вдалося на одній воді зібрати одночасно більше сімдесяти учасників, серед яких звичайно найчисельнішою булла команда смілянських веслувальників. Конкуренція була велика, а боротьба напруженою, адже серед юних спортсменів були і титуловані . Хлопці і дівчата долали необхідні дистанції: 200, 500, 2000 та 3000 метрів. За заїздами уважно і з запалом стежили вболівальники, яких на міській набережній Сміли зібралось чимало.

Юні веслувальникам викладатись на повну. Майже сім годин тривали заїзди. В результаті церемонія нагородження теж була тривалою. Медалі та грамоти вручали почесні гості, представники міської влади Сміли. Головний трофей, кубок срібного призера Олімпійських ігор Олександра Мотузенка пан Олександр вручав особисто. Його отримали Денис Завгородній та Микита Буря. Загалом рівень учасників організатори оцінюють як високий.

Серед організаторів змагань управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської облдержадміністрації, обласна федерація з веслування на байдарках і каное, Черкаське відділення Національного Олімпійського комітету України, смілянська влада. Ті юні веслувальники, хто на змаганнях показав високі результати , матимуть змогу у складі збірної Черкаської області взяти участь у Чемпіонаті України/

Для всіх учнів загальноосвітніх закладів тривають канікули, а от у спортсменів навіть влітку немає відпочинку, адже змагання продовжуються. І скрізь хочеться встигнути, та й результати показати гарні. Тож побажаємо їм успіху!