Муніципальна ялинка для смілянських категорійних дітей

Муніципальна ялинка цьогоріч була організована з дотриманням усіх карантинних заходів. Проте це аж ніяк не вплинуло на святковий настрій та очікування казки у смілянської малечі. Такий захід для категорійних дітей організував Центр соціальних служб для сім’, дітей та молоді. На святкову виставу запросили дітей з інвалідністю шкільного віку.

Творча група будинку культури імені Тараса Шевченка, що готувала новорічну виставу для своїх дитячих колективів, із радістю погодилась подарувати казку і дітям з особливими потребами. Цей новорічний детектив захопив юних глядачів з першої хвилини. Адже всі дійства на сцені були інтерактивними. Діти активно допомагали онучці відомого детектива Коломбо виконувати особливе завдання. На Північному полюсі всі місцеві мешканці забили на сполох. Сталась критична ситуація найвищого рівня: викрали Санта Клаус. Що тільки глядачі не робили, аби допомогти дівчині-детективу знайти пропажу: і танцювали під хіти відомого Елвіса Преслі, і загадки відгадували, і звірів за слідами впізнавали.

Так спільними зусиллями, крок за кроком, юні глядачі і детектив Коломбо розгадали причини зникнення Санта Клауса. Виявляється, дідусь вирішив сам так з усіма пожартувати.

Отже, діти поринули у атмосферу новорічного дива, отримали заряд гарного настрою. А на виході всіх учасників муніципальної ялинки черкав ще один сюрприз. Кожна дитина отримала солодкий подарунок. А як же без них. Бо завжди новорічно-різдвяні свята асоціюються і смачними цукеркам та запахом мандаринів.