До депутатів міської ради завітали щедрувальники. Гості привітали присутніх зі святом Святого Василя та заспівали різдвяних пісень. Усі зібрані гроші вертеп КСН “Богданівський” передасть дітям, що втратили батьків у АТО.
ідентифікатор медіа L10-01833
До депутатів міської ради завітали щедрувальники. Гості привітали присутніх зі святом Святого Василя та заспівали різдвяних пісень. Усі зібрані гроші вертеп КСН “Богданівський” передасть дітям, що втратили батьків у АТО.