28 квітня співробітники 12-ї державної пожежно-рятувальної частини отримали повідомлення про те, що біля міста Сміла, на території колишніх очисних споруд в резервуарі з водою знаходяться дитина, чоловік та собака, які самостійно не можуть вибратись.
Прибувши за викликом, рятувальники спустилися на дно 5-метрового бетонного резервуару, який заповнений на 1 метр водою. За допомогою рятувального обладнання дістали потерпілих та з ознаками перехолодження передали працівникам медичної допомоги.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2021/04/290421_dsns.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
Як з`ясувалось, хлопець 2008 року народження, гуляв із друзями та своїм собакою, яка впала до резервуару. Намагаючись врятувати тварину, хлопець потрапив до нього і сам, самостійно вибратись не зміг. Друзі покликали на допомогу дорослих, але в пастку потрапив і чоловік 1983 року народження, який відгукнувся на прохання про допомогу.