З початку липня на водоймах заборонено навігацію і розваги

З початку липня на водоймах Черкащини почали діяти обмеження, зумовлені воєнним станом. Крім іншого, заборонено навігацію для маломірних (малих) суден, моторних, прогулянкових вітрильних, прогулянкових, швидкісних та спортивних суден, а також водних мотоциклів і засобів розваг на воді та на водоймах Черкаської області на період воєнного стану.

Виняток становлять:

• судна флоту рибної промисловості,

• судна спеціально уповноважених органів державної влади, які здійснюють охорону водних біоресурсів, Національної поліції України, Збройних Сил України та інших органів державної влади.

Дозвіл на навігацію за умови обов’язкового письмового погодження з Черкаською обласною військовою адміністрацією можуть отримати заклади освіти та спортивні організації, пов’язані з судноплавством.

Контроль за дотриманням вищевказаних обмежень буде здійснювати Головне управління Національної поліції в Черкаській області, Управління патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції, Управління державного агентства меліорації та рибного господарства в Черкаській області та Державна екологічна інспекція Центрального округу.