Придніпровський районний суд міста Черкаси відхилив клопотання слідства про передачу в управління АРМА частку компанії, котра належить росіянину

Придніпровський районний суд міста Черкаси відхилив клопотання слідства про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами частку 25% в статутному капіталі ТОВ «Тенкі», котра належить росіянину Артему Клімову.

Про це повідомляє видання 368.media.

Зазначається, компанія ТОВ «Тенкі» займається виготовленням пластмасових виробів для будівництва. Згідно з відомостями у реєстрі юридичних осіб частка 25% у статутному капіталі, що складає 450 тисяч гривень, належить громадянину російської федерації Артему Клімову. Той своєю чергою є засновником російської компанії ТОВ «Теклайн».

За даними слідства, активи ТОВ «Тенкі» складають 47,4 млн гривень, а річний прибуток становить 20,1 млн гривень. Компанія володіє земельною ділянкою площею 1,8 гектара та чотирма об’єктами нерухомості.

Ухвалою слідчого судді Придніпровського районного суду міста Черкаси накладено арешт на корпоративні права засновника ТОВ «Тенкі» Артема Клімова.

Водночас розглядаючи питання про передачу в управління Національному агентству майна компанії, суд звернув увагу, що вартість такого майна повинна складати понад 200 розмірів прожиткового мінімуму, що становить 496,2 тис. гривень.

Разом з тим, матеріали клопотання не містять доказів на підтвердження дійсної вартості майна щодо якого порушується питання про передачу в управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами. При цьому, частка росіянина в статутному капіталі компанії складає 450 тис. гривень.

Відтак, у вересні слідчий суддя Придніпровського районного суду м. Черкаси відмовився задовольнити клопотання про передачу частки в статутному капіталі в управління АРМА.

Зазначимо, ТОВ «Тенкі» належить українцям Олегу Дутку, Вадиму Шандруку та Катерині Гродській, а також росіянину Артему Клімову.