Виконавчий комітет Черкаської міської ради вніс зміни до переліку учасників міської цільової програми сприяння співвласникам багатоквартирних будинків в підготовці житлового фонду до опалювального сезону в умовах воєнного стану на 2022-2023 роки.

Як повідомив заступник директора департаменту ЖКК Сергій Отрешко, ще 10 об’єднань співвласників багатоквартирних будинків звернулися до міської ради із проханням про компенсацію витрат за придбані генератори. Раніше з до міської влади з цим вже зверталися 14 черкаських ОСББ. Сьогодні виконавчий комітет вже ухвалив рішення про відшкодування вартості безперебійних джерел живлення для цих будинків.

Компенсація вартості генераторів у Черкасах передбачена для тих будинків, система опалення в яких конструктивно не може працювати без електроенергії. У нашому місті таких будинків близько сотні. Розмір компенсації може становити від 30 до 400 тисяч гривень у залежності від потужності обладнання.

«Війна ставить перед нами багато викликів. Один з них – нормальне і стабільне проходження опалювального сезону. Я та моя команда докладаємо максимальних зусиль, щоб ми разом впоралися із будь-якими викликами, пов’язаними із війною», – зазначає міський голова Анатолій Бондаренко.

Від editor