Днями патрульним надійшов виклик про виявлення людини. На лінію 102 звернулася небайдужа громадянка та повідомила, що помітила жінку похилого віку, яка ймовірно, загубилася.
На місце події одразу ж прибули патрульні та з’ясували, що 82-річна бабуся зовсім не орієнтується на місцевості та не пам’ятає, де проживає. Інспектори встановили адресу проживання жінки.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/120423_babusya.jpg?resize=261%2C470&ssl=1)
Поліцейські запросили громадянку до службового авто й відвезли додому, де на неї вже чекала донька.
Друзі, потурбуйтесь про те, щоб у ваших літніх родичів був із собою записник, де вказано прізвище, ім’я, адреса проживання та контакти рідних. Ця інформація значно пришвидшить допомогу таким людям у разі потреби.