Служба безпеки продовжує системно викривати зрадників та колаборантів, які добровільно пішли на співпрацю із ворогом.
Так, контррозвідники СБУ встановили особу колаборантки, яка з початку повномасштабного вторгнення ініціативно виявила бажання інформувати керівників окупаційної «міліції днр».
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/180423_sbu1.jpg?resize=640%2C961&ssl=1)
Нею виявилася мешканка Сумщини. Жінка через заборонену мережу «Вконтакте» вийшла на одного із керівників так званого «мвс днр» та запропонувала допомогу у наведенні ворожого вогню.
В подальшому, через месенджери вона отримувала завдання щодо збору та передачі інформації про місця дислокації військових об’єктів на території Сумської та Харківської областей. Крім того, у листуванні інформаторка підтримувала дії загарбників, закликала до найшвидшої «демілітаризації» та вірила у перемогу рф у війні проти України.
На основі зібраних доказів слідчі СБУ повідомили фігурантці про підозру за ч.7 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу Україну.
![](https://i0.wp.com/antenna.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/180423_sbu2.jpg?resize=640%2C961&ssl=1)
Наразі підозрювана переховується від правосуддя на території рф.
Викриття та документування незаконних дій проводилося співробітниками СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.