Підрядник: Черкаси замело снігом через помилку синоптиків, свята, погане паливо та мороз

Щоразу снігопад у Черкасах чекають наче цунамі в Японії і щоразу завдання провалене. Ось уже другий рік поспіль на різдвяні свята місто поглинають замети. Автівки застряють посеред шляху навіть на центральних вулицях. Про віддалені райони годі й говорити. Черкащанка Яна прийшла скаржитися до міськради через непроїзний провулок.

Зимове утримання доріг у м. Черкаси здійснює КП «ЧЕЛУАШ», приватні підприємці та СУБи. Поки більшість скарг стосуються саме роботи приватників. Поки головний підрядник Андрій Бортник, як і минулоріч втік від завірюхи у теплі краї – в мерії звітує його колега Сергій Атамась.

«Зробили, як зробили» – підсумував підрядник, хоч і працювали 5 діб без перерви й очистили майже 10 км міських доріг. Нині мороз послабшав, тож роботи активізувалися. У профільному департаменті очистку доріг оцінюють на «четвірочку».

На відміну від підрядника Служби утримання будинків та «ЧЕЛУАШ» впоралися краще. На них черкащани поки що особливо не скаржилися.

На період снігопадів у Черкаській міськраді створили оперативних штаб. У разі виникнення незручностей через снігові замети черкащан просять телефонувати до оперативної служби за номером 1505. Також комунальники просять прибирати автівки зі шляхів та дворів будинків аби не заважати снігоочисній техніці.

Ситуація на міських автошляхах досі не покращена.