Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко розставив всі крапки над «і» щодо утримання доріг взимку

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі.

Аукціон по утриманню міських доріг відбудеться вже у четвер, 19 січня. Якщо один із ймовірних учасників-підрядників не хоче прибирати до четверга, виставляючи свої умови – це його право, – зазначив міський голова.

До якихось надзвичайних ситуацій, які могли б виникнути внаслідок дій одного монополіста – прибиральника, міська влада готова. За дорученням міського голови створений оперативний штаб з очищення вулиць від снігу, близько 30 одиниць комунальної техніки напоготові.

Анатолій Бондаренко звернувся і до керівників організацій та установ різних форм власності з проханням розчистити прилеглу територію, стоянки, тощо. Підрядна організація, яка зараз так гучно робить майже політичні заяви, тривалий час залишалася монополістом у цій сфері, отримуючи шалені кошти на зимове утримання доріг. В 2016 році міському бюджету це обійшлося в 16 мільйонів гривень, за 2017 рік цей підрядник вже отримав 4 мільйони 769 тисяч.

Звинувачуючи інших учасників, які можуть скласти йому конкуренцію, ледве не в тендерному шахрайстві, підрядник, схоже, і надалі планує лишатися монополістом, одноосібно прибирати місто взимку та виставляти владі свої умови.

Міський голова Анатолій Бондаренко вважає, що з’ясування стосунків та звинувачення такого плану в бік конкурентів потрібно проводити в установленому законом порядку з залученням правоохоронців, а не збурюванням громади в соцмережах та ЗМІ.

Обережні бурульки! На дахах черкаських будинків велике скупчення льоду.