ГКЧП по-черкаськи: Радуцький вирішив рятувати мера від оточуючого середовища

Олександр Радуцький разом із своїми політичними партнерами – представником Свободи Нищиком та соратниками екс-мера Черкас Одарича – Згібловим та Зорею провели прес-конференцію. Метою зборів була спроба довести суспільству, що все, що зараз робиться у Черкасах придумано свого часу Сергієм Олеговичем і робилося з благословення Вільних демократів.

Олександр Радуцький неодноразово підкреслював, що саме він, а ніхто інший рятує міського Голову Черкас. Але так і не стало зрозумілим від чого і кого. Багатослівність та плутаність пояснень лише під кінець заходу дали розуміння присутнім, що мета зустрічі з представниками ЗМІ полягає саме в спробі довести, що рада така гарна, така сплочена, що її розпускати не варто.

Нагадаємо, що Анатолій Бондаренко неодноразово підкреслював, що не боїться розпкску міськради, і вбачає в цьому ефективні ліки від блокування роботи міської влади. А лідер партії Національний Корпус Дмитро Кухарчук на сайті Черкаської міськради розмістив петицію про розпуск Черкської міської ради.

Доки тривав діалог міських народних обранців, петиція на сайті міськради про їх же розпуск зібрала додаткових 25 голосів, що свідчить про не аби яке негативне ставлення до присутніх представників міського депутатського корпусу з боку громади. До речі, всього за кілька днів петиція про розпуск міськради зібрала 200 голосів з 250 необхідних.

Ймовірно, що на наступній сесії депутати таки змушені будуть крім питань подальшого існування виконкому таки розглянути петицію про саме своє подальше існування в межах діючої ради. Навіть у разі відсутності необхідних 22 голосів, розпустити міську раду може одноосібно міський голова, звернувшись із відповідним зверненням до Верховної ради України.

Анатолій Бондаренко днями наголосив, що міська рада регулярно порушує діюче законодавства і голосує протиправні рішення. За ст. 78 закону України «Про місцеве самоврядування» це є достатньою причиною для призначення в Черкасах позачергових виборів міської ради. Вочевидь, саме це питання так турбує народних обранців і змушує їх шукати порятунок та переводити стрілки з себе на міського голову та виконком міської ради.

На транспортному кільці біля Літака встановили величезний тризуб

На транспортному кільці, що на перетині вулиць Смілянської та 30-річчя Перемоги, встановили величезний тризуб. Українська символіка розташувалась на місці зображення Кремля та радянської символіки. Окрім цього, ще минулого літа, на цій конструкції були встановлені українські прапори.

Читайте також: На площі Слави лавочки перебувають у катастрофічному стані

На Черкащині створено антирейдерський штаб

На Черкащині створено антирейдерський штаб з метою правового захисту власників земель та землекористувачів. Він знаходиться при облдержадміністрації при головному територіальному управлінні юстиції за адресою бульв. Шевченка, 185, каб. 244. Гаряча лінія штабу: (0472) 33-00-27.
Під час виїздів буде відбуватися безпосередньо консультування з питань антирейдерського законодавства, захисту майнових прав землевласників, та надання допомоги з оформлення документів. У разі надходження звернень про спроби самовільного захоплення земель будуть проведені невідкладні заходи.

Читайте також: Фермер зі Шполянщини опинився в лещатах рейдерської схеми

Черкаські надавачі послуг теплової енергії провели відкрите слухання щодо підвищення цін на гарячу воду та тепло

Згідно постанови НКРЕКП, черкаські надавачі послуг теплової енергії ініціювали відкриті слухання щодо перегляду тарифів на гарячу воду та теплопостачання.

Опираючись на інформацію «Черкаситеплокомуненерго», тарифи формуються окремо для кожного виду діяльності з урахуванням наступних категорій споживачів: населення, бюджетні установи, інші споживачі, релігійні установи.

Діючі тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також тарифи на послугу з централізованого опалення та гарячого водопостачання були встановлені на базі витрат 2015 року та коригувалися лише через зміну паливної складової.

На необхідність зміни тарифів вплинули наступні чинники:

-Зростання витрат на оплату праці в зв`язку із зростанням мінімального прожиткового мінімуму з 01.05.2017 – 1684 грн., з 01.12.2017 – 1762 грн, який лежить в основі розрахунку фонду заробітної плати, що включається до тарифів на теплову енергію.

-Зростання витрат на покупну теплову енергію ПАТ «Черкаськехімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ» .

-Зростання фінансових витрат у зв`язку зі збільшенням офіційного курсу

євро.

-Зростання витрат на придбання води на послугу з централізованого

постачання гарячої води відповідно до Постанови НКРЕКП від 01.06.2017 No 728 «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, від 16.06.2016 No 1141» .

-Зростання ціни на природний газ для потреб бюджетних установ.

Читайте також: Соснівська СУБ готує житловий фонд до опалювального сезону