На День міста у Черкасах встановили рекорд

Троє важкоатлетів менш, ніж за хвилину протягли 4 тролейбуси на відстань 36 метрів. Дійство відбувалося на бульварі Шевченка біля площі Богдана Хмельницького. Подивитися на це прийшли сотні черкащан. Рекордсменами стали Віктор Юрченко, Олександр Пеканов та Олександр Лашин.

Представник Національного реєстру рекордів України зафіксував рекорд і вручив атлетам документальне підтвердження. Від імені міської влади рекордсменів відзначив депутат Черкаської міськради Олексій Мельник.

Після урочистостей на площі відбулося перетягування автобусу з людьми силові змагання «Прогулянка фермера», участь у яких могли взяти усі охочі.

Черкащани святкують День народження міста на Хрещатику. 

Черкащани святкують День народження міста на Хрещатику

сторична вулиця міста перетворилася на мистецький простір. Інсталяція розгорнулася від Палацу одружень до музею Кобзаря. Містян дивували химерні ляльки, творчі колективи міста, народні майстри, книгарі та інші учасники вуличного заходу.

Жителям міста запропонували розваги на всі смаки: сучасну і класичну музику, українські та естрадні колективи, роботи професіоналів та аматорів тощо. А музеї та галереї відкрили двері для усіх поціновувачів мистецтва.

У Черкасах відбувся велоквест «Легенди міста на Че». 

У Черкасах відбувся велоквест «Легенди міста на Че»

Учасники стартували з площі Богдана Хмельницького і мали проїхати маршрут близько 10 км за 4 години. Дорогою велосипедисти повинні виконати завдання, пов᾽язані з історією Черкас. Загалом участь в інтелектуальних перегонах взяли 25 команд. Для пішоходів організатори вигадали простіший маршрут визначними місцями міста.