Народний депутат України Ірина Сисоєнко зустрілась з колективом Третьої міської лікарні

У рамках свого візиту на Черкащину Народний депутат України від ВО «Самопоміч» Ірина Сисоєнко відвідала Третю Черкаську міську лікарню де спілкувалася з працівниками лікувального закладу. Пані Ірина – заступник Голови Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров’я і є палкої прибічницею медичної реформи в Україні. Під час жвавої дискусії нардеп відповідала на питання лікарів, що стосувалися безпосередньо реформи та створення Черкаського госпітального округу.

Міський голова Анатолій Бондаренко хизувався новим томографом перед нардепом від «Самопомочі». 

 

Міський голова Анатолій Бондаренко хизувався новим томографом перед нардепом від «Самопомочі»

Народний депутат України від ВО «Самопоміч» Ірина Сисоєва відвідала Третю Черкаську міську лікарню. Екскурсію лікувальний закладом провів особисто міський голова Анатолій Бондаренко. У Лікарні нещодавно встановлено комп’ютерний томограф. Прилад є найсучаснішим та найпотужнішим в Черкаській області. Міський голова Анатолій Бондаренко запевнив, що обстеження на новому томографі для черкащан будуть безкоштовними.

Разом з міським головою педагогів Черкас привітала нардеп Ірина Сисоєнко. 

Разом з міським головою педагогів Черкас привітала нардеп Ірина Сисоєнко

Сьогодні в ПК «Дружба народів» міський голова Анатолій Бондаренко та депутат Верховної від ВО «САМОПОМІЧ» Ірина Сисоєнко вручили найкращим педагогам Черкас подяки та почесні грамоти. Окрім найщиріших привітань видатні освітяни отримали медалі та цінні подарунки від міського голови. Народний депутат кожному домінанту дарувала від себе по червоній троянді.

Черкащан запрошують озвучити книги для незрячих

Черкаський регіональний етап Всеукраїнської благодійної акції презентує «Видавництво Анетти Антоненко». Анонсувати добру справу до Черкас приїхав відомий український письменник Любко Дереш. В рамках проекту аудіо-книги вже записують у Луцьку, Івано-Франківську та інших містах. Черкаси можуть доєднуватися. Всього планують зробити 24 записи для кожної області України і залучити до цього 68 бібліотек.

У Черкасах презентували бібліотеку тактильних книжок для незрячих дітей.

Черкащанам розповіли, куди скаржитися на держреєстраторів

При Міністерстві юстиції та ГТУЮ в Черкаській обл. працюють постійно діючі комісії з питань розгляду скарг. Протягом 2017 року на розгляд комісії надійшло 20 скарг на рішення суб᾽єктів державної реєстрації. Під час розгляду скарги обов᾽язково запрошується скаржник та суб᾽єкт оскарження. Скарга розглядається протягом 30 дні (у деяких випадках термін може продовжуватись до 45 днів). Скаргу можна подати лише у паперовому вигляді до Мін᾽юсту або ГТУЮ в Черкаській обл.

Чому у платіжках черкащан з᾽являються донарахування за електроенергію?

Цим питанням цікавляться тисячі споживачів. Всі вони невчасно передають показники лічильників, через це програма автоматично дораховує на їхні адреси кіловат-години. Детальніше про алгоритм донарахувань наші кореспонденти дізнавалися у спеціалістів «Черкасиобленерго».

Якщо наступного місяця споживач вчасно передасть показники лічильника – донарахування автоматично знімається. Нагадаємо, показники можна передати за телефонами абонвідділу РЕМу, телефонами кол-центру Обленерго та на сайті cherkasyoblenergo.com через форму «Передати покази лічильника», а з жовтня – у особистому кабінеті споживача.

Відтепер черкаських споживачів електроенергії консультуватимуть у новому Центрі.

Доведені до відчаю: черкаські пенсіонери виносять з дому речі

Літні мешканці багатоповерхівок у центрі Черкас здають майно на макулатуру та металобрухт. Очевидно, до такого життя українців довели мізерні пенсії та високі ціни. Пенсіонери щотижня шикуються в черги до вантажівок. Приносять все: старі журнали, книги, частини відпрацьованих приладів. Найбільш нужденні збирають речі на вулицях, аби заробити на них кілька гривень.

За межею бідності: як черкаські пенсіонери заробляють на хліб. 

На Митниці в рекордні терміни добудовують сучасну 12-поверхівку

Ще в травні було завершено “нульовий” цикл нвобудови,а в кінйі вересня будівельники майже завершили кладку цегли на 12 -му поверсі житлового комплексу “Сімейний LUX”.
Компанія забудовник обіцяє повністтю завершити будівництво та здати будинок у експлуатацію за три місяці.

У Черкасах новий керівник прийшов реанімувати міський департамент житлово-комунального комплексу

На чолі департаменту житлово-комунального комплексу відтепер депутат міської ради Михайло Бінусов. Посадовець має досвід керівних посад і готовий реанімувати міську комунальну сферу.
Як відомо, департамент ЖКК – важливий і одночасно один із найскладніших підрозділів міськвиконкому. Останнім часом там часто змінювалися керівники, здійснювалися перевірки та обшуки, які й досі тривають.
Тож напередодні непростого осінньо-зимового періоду керувати комунальною сферою міста було призначено досвідченого управлінця. За його словами, нині Черкаси готові до зими «на слабку трієчку», тож діяти потрібно швидко.
Поки що новий керівник вивчає документацію та знайомиться з підлеглими. Каже, що на департамент чекає оптимізація, а на працівників – перерозподіл обов᾽язків.

КП «ЧЕЛУАШ» потребує підтримки міської влади та робочих рук.