На FORTUNA FEST черкащан навчатимуть красиво фехтувати і правильно падати

Такі і не тільки майстер-класи відбудуться в межах театрального фестивалю аматорських колективів. Захід пройде з 22 по 24 вересня у Черкаському міському Палаці молоді.

Гості фестивалю та глядачі зможуть освоїти навички сценічної мови, хореографії, вокалу, режисури, гриму тощо. Про театральний мейк-ап розповідатиме актор Черкаського драмтеатру Павло Гончаров.

Участь у фестивалі беруть не лише дорослі, а й дитячі колективи. Наприклад, Сергій Іващенко зіграє «Маленького принца». Юний актор не вперше бере участь у театральних перегонах і вже впевнено тримається на сцені. Недитячу аудиторію обіцяють вразити виставою «Усі хочуть кохання» 22 вересня о 20:00.

У Черкасах відбудеться фестиваль українського кіно. 

Діалоги про Черкаси. Випуск перший

15 вересня Телекомпанія «Антена» разом із Національним Корпусом за підтримки Черкаської міськради розпочали проект під назвою «Діалоги про Черкаси». Він покликаний стати платформою для побудови комфортного діалогу між жителями міста, владою, громадськими та політичними діячами із залученням експертів та представників засобів масової інформації.

Активісти прагнуть вирішити питання, які найбільше турбують черкащан – від загальних до локальних. Темою першої програми була: «Совєтська» спадщина в системі освіти». Спілкування вийшло беззаперечно цікавим, а подекуди й гострим, що вказує на актуальність теми у місті.

Дякуємо спікерам, модераторам та співорганізаторам за цікаві думки. Дякуємо присутнім глядачам за жваві обговорення, питання та активність. За браком часу, висловитись встигли не всі присутні, а це ще одне підтвердження того, що Черкасам давно не вистачало саме такої платформи для взаємодії громадських організацій, державних інституцій та пересічних містян.

«Діалоги про Черкаси» перетворилися у «монологи депутата Згіблова». 

«Лицарі п’яти якостей». У Черкасах презентували книгу про історію морського багатоборства

Автором книги «Лицарі п’яти якостей» є Василь Страшевич. Він відомий черкаський спортивний журналіст і краєзнавець. До книги увійшли публікації та статті, які написав автор книги про змагання з морського п’ятиборства за останні десятиліття. Морське п’ятиборство – це не олімпійський, технічно-прикладний вид спорту. До п’ятиборства входить; плавання,біг,стрільба,веслування та вітрильні перегони. Книга «Лицарі п’яти якостей» видана невеликим тиражем, усього 100 примірників. Її можна вважати посібником з історії розвитку спорту на Черкащині.

«Я зустрівся з Богом», – черкащанин зображає ліричні мініатюри. 

«Я зустрівся з Богом», – черкащанин зображає ліричні мініатюри

Персональна вистава Павла Солощенка відкрилась у Черкаському художньому музеї. На полотнах автора переважають легкі, спокійні та насичені відтінки кольорів. Всього представлено близько півсотні робіт. Митець малював з дитинства, після 20-річної перерви почав захоплюватись аквареллю. Сотні робіт автора потрапили до США, Канади, Росії, Ізраїлю, Австралії та інших країн.

Художниця-пенсіонерка продає власні картини в середмісті Черкас.

Черкаські школярі розпитували перехожих про мир

Соціологічне опитування жителів «Шкільного» мікрорайону відбулося в межах акції «Миру в Україні бути», яку підготували учні  Черкаської спеціалізованої школи №18. Кожен клас виготовив тематичний плакат і представив його громаді на шкільному паркані, разом з тим перехожим ставили питання: «Чи вважаєте Ви українців миролюбивою нацією?», «Чи потрібно відзначати День миру» та ін. Черкащани відмітили активу громадянську позицію школярів.

У центрі Черкас показали Картину Миру.

Із чотирнадцяти регіонів України з’їхалися у Черкаси учасники теренової гри «СІЧ»

Команди – учасники військово-патріотичних змагань «СІЧ» зібрали сьогодні на Театральній площі Черкас. Змагання «Сила і честь» проходитимуть в урочищі Холодний Яр вже другий рік поспіль. Цьогоріч вони триватимуть чотири дні. Організаторами військово-патріотичної гри « СІЧ» є Міністерство молоді та спорту і ГО «Національний альянс». Серед учасників змагань є команди з Луганщини і Донецька. Найширше представлена Волинь та Черкащина.

Молодь зі всієї України вирушає у Холодний Яр. 

Художниця-пенсіонерка продає власні картини в середмісті Черкас

Художниця-пенсіонерка Галина Щоголєва влаштувала вернісаж у сквері Юність, що розташований у центрі Черкас. Вона пропонує перехожим придбати власні роботи, або замовити у неї портрет. Ціни на картини, сама мисткиня називає анти кризисними, тобто символічними. Найбільшим попитом у черкащан користується послуга портрет маслом з фото.

У Черкасах мама трьох дітей створює оптимістичні картини.