На Христинівщині медики викликали до породіллі поліцію

Жінка викликала швидку, повідомивши, що у дочки почалися перейми.

Як повідомляє речник обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, уже на місці фахівці виявили, що маля народилось і породілля лежала з ним на підлозі з неперерізаною пуповиною.

Новоспечена бабуся не підпускала медиків до пацієнтів, мотивуючи це тим, що «пуповина має сама відпасти». А швидку вона викликала лиш для того, щоб працівники видали їй довідку про реєстрацію дитини.

Намагаючись домовитися з жінкою, щоб оглянути породіллю і хлопчика, медики з’ясували, що дитина народилась напередодні близько 20-ї години вечора. І весь цей час маля знаходилось біля матері з неперев’язаною і неперерізаною пуповиною.

Оскільки ніякі аргументи на жінок не діяли, бригада екстренки викликала поліцію у зв’язку з загрозою життю дитини. З прибуттям поліції нічого не змінилось – породілля так і не дозволила оглянути ні себе, ні дитину. Вона доводила медикам, що за новими правилами і «віяннями», пуповина має сама відпасти. Але погодилась, щоб їх доправили до пологового відділення Христинівської ЦРЛ.

В супроводі поліції бригада ЕМД доправила породіллю з дитиною до лікувального закладу.