Нетверезий смілянин із собакою жорстоко побив людину

За фактом побиття чоловіка у Смілі біля місцевого стадіону відкрито кримінальне провадження та призначено службове розслідування щодо дій поліцейських

У суботу, 18 липня, в місті Сміла, біля одного з місцевих стадіонів між двома чоловіками виникла словесна перепалка. Як розповідають очевидці події, чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння гуляв містом з собакою без повідка та намордника. Потерпілий зробив йому зауваження щодо порушення правил вигулу собак. Виникла словесна перепалка і власник собаки наніс потерплому декілька ударів.

Дивіться також: НЕТВЕРЕЗИЙ СМІЛЯНИН ІЗ СОБАКОЮ ЖОРСТОКО ПОБИВ ЛЮДИНУ

Потерпілого з тілесними ушкодженнями госпіталізовано до лікарні. Особу зловмисника встановлено. На нього складено адміністративні матеріали за фактом порушення правил вигулювання собак та появи у громадських місцях у п’яному вигляді (ст.154 та 178 КУпАП).

Особи учасників подій встановлені. Кримінальне провадження відкрито за статтею 125 Кримінального кодексу України. Після завершення лікування потерпілого та надходження висновку судово-медичної експертизи можлива зміна кваліфікації кримінального провадження.

Разом із тим, рішенням керівника поліції області призначено службове розслідування, в рамках якого буде дана правова оцінка діям співробітників поліції, які перебували на місці події.