У Смілі горить сміттєзвалище

Зранку 17 вересня люди перекрили дорогу, що веде до Смілянського сміттєвого полігону. Не давали проїхати машинам СКП «Комунальник». Причина – мешканці прилеглих територій обурені смородом, який утворюється через пожежі на сміттєзвалищі. На місце конфлікту приїхав керівник міста та представники сфери ЖКГ Сміли.

Точкові самозмаймання сміттєзвалища відбуваються постійно. Адже відбуваються природні процеси розкладу, що викликає виділення газів, визнає директор СКП «Комунальник». Його підприємство обслуговує цей сміттєвий полігон і запевняє, проводять своїми силами розгорнення сміття для попередження виникнення займань. Постійно звертаються за допомогою і до пожежників.

Як зазначив Сергій Ананко боротьба із самозайманням сміттєзвалища триває постійно. Особливо це загострилось в останні місяці, бо стоїть спекотна бездощова погода. Також констатує факт, що мають місце і підпали.

Тож поки правоохоронці будуть вести слідчі дії, комунальники теж не будуть сидіти склавши руки. Вже на місці були намічені певні плани як боротись із горінням сміттєзвалища. Та більш детально скоординують свої дії на екстреній нараді.

Люди , що перекрили рух сміттєвозів, дорогу все ж розблокували. Але тільки після запевнень міської влади Сміли, що вони будуть вживати екстрені заходи щодо попередження горіння сміття та його гасіння.