Страйкуючий колектив «Черкасиобленерго» на годину перекрив бульвар Шевченка

Співробітники ПАТ «Черкасиобленерго» провели чергову акцію протесту. На цей раз люди на годину обмежили рух автотранспорту по бульвару Шевченка біля Соборної площі. Перекриття дороги було заздалегідь узгоджене з поліцією, тому громадський спокій контролювало декілька екіпажів патрульної поліції.

Читайте також: «Обленергівці» перекрили золотоніську трасу.

Черкащанин виграв тижневу освітню поїздку у Лондон

Україна розширює можливості для молоді розвиватись та вивчати іноземні мови. Так в рамках мовного квесту від однієї з освітніх агенцій, черкасець Ярослав Лейбенко, ставши переможцем конкурсу, отримав право на тиждень, за рахунок організаторів, поїхати у столицю Сполученого Королівства з оствіньою метою, задля покращення рівня англійської  мови.

Мовний квест умовно поділявся на три етапи, в кожному з яких учасникам необхідно було проявити максимум креативу та винахідливості, щоб оригінальніше подати свій варіант розв’язання завдання.

Своїми враженнями поділилися учасники, які пройшли всі три етапи.

Організатори пообіцяли і надалі працювати в напрямку популяризації вивчення іноземних мов серед населення України.

Читайте також: У Черкасах настане «Довга ніч короткого метру»

Протидія корупції та беззаконню: рух «Справедливість» готується перемагати на Черкащині

Уже 30 квітня відбудуться перші місцеві вибори у 4-х об’єднаних територіальних громадах Черкаської області. Зокрема, депутатів сільських рад і відповідних сільських голів обиратимуть в Селищенській, Степанецькій та Ротмістрівській громадах, а також депутатів міської ради і міського голову обиратимуть у Шполі. Напередодні виборів із візитом на Черкащині побував лідер громадсько-політичного руху «Справедливість» Валентин Наливайченко. Він розповів про пріоритетні напрямки роботи політсили та про кандидатів у депутати до рад об᾽єднаних громад.

«Справедливість» має вагому міжнародну підтримку збоку громадських та неурядових організацій. Захист прав громадян є ключовим для учасників руху, саме тому вони беруть активну участь у виборах до територіальних громад по всій країні.

Список кандидатів у депутати від «Справедливості», приміром, до Шполянської міської ради складається з 27 осіб, очолює його воїн АТО, який брав участь у бойових діях під Іловайськом – Віктор Савчук. Політична сила вважає, що потрібно давати можливість молоді реалізуватися у владі. До руху Валентина Наливайченка вже доєдналися понад 200 громадських організацій, аби разом долати корупцію в Україні.

Здатні на більше: черкаським нотаріусам розширено повноваження

Йти до нотаріуса для реєстрації прав на нерухомість варто не тільки у випадку укладання угоди, яка потребує нотаріального посвідчення (договору

купівлі-продажу, дарування тощо). Нотаріуси мають повноваження реєструвати нерухоме майно без вчинення нотаріальної дії щодо такого майна.

Широкі повноваження нотаріуси мають для того, аби послуги у сфері державної реєстрації бізнесу та нерухомості були максимально наближені для тих, кому вони потрібні. Всі ці нововведення дозволять позбавитися таких явищ як черги та погане обслуговування.

Якщо нотаріус відмовляє у державній реєстрації бізнесу та нерухомості з підстав не передбачених законами України, його рішення, дії, бездіяльність можна оскаржити до територіального органу Мін’юсту (наприклад, якщо нотаріус працює у населеному пункті Черкаської області, то зі скаргою необхідно звертатися до Головного територіального управлення юстиції в Черкаській області) або до суду.

При Головному територіальному управлінні юстиції у Черкаській області діє Комісія з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, тому скаргу можна подати або надіслати за адресою: бульв. Шевченка, 185, м. Черкаси, 18001.

Черкащанам розповіли, як уникнути судових тяганин при отриманні спадщини.