Черкаські депутати посварилися на сесії: «вільні демократи» й БПП втекли

Депутати перебирали на себе повноваження суддів та тиснули на прокурорів, так охарактеризував дії Олександра Радуцького та Руслана Зорі представник «Самопомічі» Олексій Романов.

Він стверджує: депутати, що порушували законодавство, перебували на заводі «Темп» під час зборів з нагоди відкликання депутатів. Основна мета опозиційної меншості – переформатування міської ради.

Дивіться також: Вільні Демократи та представники злочинних угрупувань міста провели на “Темпі” збори з відкликання депутатів міськради.

 

 

 

У Смілі ведеться ремонт аварійного каналізаційного колектора

Наразі розпочато заміну аварійного каналізаційного колектора по вулиці Перемоги в районі Яхнової греблі .Ще на початку квітня на головному смілянському самоплинному каналізаційному колекторі утворився масштабний порив. Він збирає стоки та транспортує їх на найбільшу каналізаційну станцію, яка знаходиться біля Загреблянського мосту.Володимир Овсійчук: «Подача води для споживачів міста не припинялась. Тож працівникам «ВодГео» доводиться проводити ремонтні роботи , знаходячись у кондиційних стоках»

Дивіться також: Керівник АТП Сміли не бажає працювати в складі виконкому

Керівник АТП Сміли не бажає працювати в складі виконкому

Керівник ПрАТ «АТП-17128» Петро Даценко, що станом на сьогодні залишається головним перевізником у м. Сміла, не бажає працювати у складі виконкому смілянської міської ради. Відповідну заяву він написав на ім’я міського голови з проханням розглянути її на сесії

Дивіться також:Директора Смілянського водоканалу звільнять

З 10.00 до 13.00 та з 14.00 до 16.30 на мосту через Дніпро діє реверс – САД

На мосту через річку Дніпро на автомобільній дорозі загального користування державного значення Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань на ділянці км 23+068, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, підрядною організацією продовжуються ремонтні роботи.
Наразі на мосту через Дніпро повністю завершено роботи із влаштування металевого оцинкованого бар’єрного огородження, закінчено бетонування тротуару, на якому незабаром буде влаштовано спеціальне захисне покриття.
Працівники підрядної організації закінчують роботи із демонтажу металевого перильного огородження, паралельно проходять роботи із монтажу нового металевого оцинкованого перильного огородження з боку залізничного мосту та тротуару. Також проводяться роботи по перенесенню комунікацій на мосту.
Незабаром на мосту буде проведено повну заміну освітлення над проїжджою частиною мосту на сучасне енергозберігаюче освітлення, нанесено дорожню розмітку та встановлено нові дорожні знаки. Роботи із проведення ремонтних робіт на мосту через Дніпро планується завершити наприкінці червня 2018 року.
На час проведення ремонтних робіт з 10 до 13 години та з 14 години до 16.30, рух автотранспорту через міст здійснюється згідно сигналів світлофора. З першої до тридцятої хвилини кожної години – відкрито рух авто з Черкас в сторону Золотоноші, з тридцять першої і до завершення кожної години – відкрито рух транспорту із Золотоноші в сторону Черкас.
У інший час – рух по мосту здійснюється без обмежень. Світлофорне регулювання працює лише під час виконання робіт, які потребують тимчасового обмеження руху автотранспорту для забезпечення безпеки учасників дорожнього руху та виконавців робіт.

Прес-служба САД у Черкаській області

На сесії Черкаської міськради зганьбився депутат Радуцький

Під час виконання Державного Гімну екс-секретар міськради вискочив до трибуни, почав махати руками і співати у мікрофон. На словах «Згинуть наші воріженьки» депутат не впорався з емоціями та жестом показав на міського голову Анатолія Бондаренка.

Дивіться також: Секретар Черкаської міськради Радуцький погрожував заслуженому лікарю України. 

Директора Смілянського водоканалу звільнять

Про звільнення директора КП “Водгео” Олександра Коваленка заявила радник смілянського міського голови Ірина Федорова

Дивіться також: Смілянські депутати зібралися на позачергове засідання

З нагоди Дня вишиванки в Мистецькому Арсеналі відбувся етнопоказ “Українські Амазонки”

З нагоди Дня вишиванки в “Мистецькому Арсеналі” відбулася виставка найвідоміших дизайнерів. Родзинкою виставки стали роботи Олесі та Олександри Теліженко Вперше відбувся етнопоказ за участі жінок,які служать в зоні АТО та є героїнями України. Також відбувся огляд строїв з колекцій традиційного вбрання з різних регіонів України Відвідувачі “Мистецького Арсеналу” оглянули експозицію 40 картин сучасних живописців з усієї України та муралі “Українські Амазонки” В етно-фешен показі “Українські Амазонки”, жінки із зони АТО пройшлися по подіуму у вишитому вбранні від бренду «TELIZHENKO. Fashion house”

Дивіться також: Олександра Теліженко: Орнаменти — це наша прадавня космічна грамота

Олександра Теліженко: Орнаменти — це наша прадавня космічна грамота

Рушник працював на початку першого тисячоліття, як свідчать науковці, він працював після прийняття християнства, він працював під час і після руїни, а в козацькій державі розцвів.Рушник — це оберіг високого космічного звучання, лялька — це оберіг земного звучання. Разом ці два обереги охоплюють небо і землю.Один рушник — це як одна енергетична органічна одиниця і вишивається він однією людиною. Звичайно, енергія автора помішана на енергію рук майстра. Воно не вишивається з двох боків, це має бути єдиний почерк і стиль, енергія та думка, яку людина закладає. Вишивка — це як молитва, і вишиті вручну твори працюють, творять енергетику навколо людини, творять середовище, заряджають на добро.

Дивіться також:У музеї “Кобзаря” влаштували виставку молодих черкаських художників

В Городищенському районі процвітають афери з аграрною землею

Ми чимало уваги за останні роки приділили зловживанням в аграрному секторі Черкащини, земельному рейдерству та різноманітним аферам. Пропонуємо вашій увазі чергову історію, яка сталася в Гордищенському районі Черкащини.

Переспективи постраждалим від дій аферистів відшукати правду навіть в суді примарні. Адже ми знаємо, що суди, особливо районні, часто стають на сторону не закону, а сильних і багатих агробаронів. А поліція взагалі, проявляє або повну безпорадність, або відверто порушує закон, виступаючі на одній зі сторін конфлікту.


Всяке бувало на Черкащині в період посівної кампанії (і бійки на полях, і захоплення сільськогосподарської техніки), але такого як буде описано нижче, точно не було.

Фермер з Городищенського району Голуб П.О. вирішив, що просто продати свій бізнес, отримати за це кошти і продовжити працювати там, де вдається краще – не для нього.

Позиція його підприємства в Городищенському районі протягом останніх років суттєво погіршилась – найменший розмір орендної плати для пайовиків, жодної соціальної роботи з населенням, недбале ставлення до землі і, як результат, – перший же гідний конкурент починає витісняти підприємство з району. В бізнесі це називається здоровою конкуренцією – хочеш бути першим – будь кращим.

Проте Голуб П.О. з законами бізнесу вирішив не погоджуватись. Він вигадує та реалізує велику аферу.

В лютому він пропонує своєму основному конкуренту – власнику ТОВ «Золоті Лани 2017» Сотнікову В.А.  придбати корпоративні права ТОВ «Черкаси-Дніпро Агро» за 10 мільйонів грн. Той погоджується на угоду та просить один місяць, щоб зібрати необхідну суму. Цей місяць Голуб П.О. не витрачає даремно – він веде перемовини ще з одним бізнесменом щодо продажу ТОВ «Черкаси-Дніпро Агро» вже йому, за такою ж ціною – 10 млн.грн. Той також пристає на умови Голуба.

Підписання угоди та передачу грошей Голуб призначає обом покупцям на один день. Ввечері перед цим днем Голуб телефонує обом покупцям та повідомляє, що не може особисто бути присутнім в цей день в Черкасах і від його імені всі необхідні документи підпише представник з відповідним дорученням. І саме цьому представнику необхідно буде передати гроші. 

06 квітня перший покупець зустрічається з вказаним представником. Той показує нотаріально засвідчену довіреність від Голуба на продаж корпоративних прав. Вони підписують у нотаріуса всі документи та покупець передає гроші, як і було домовлено.

Аналогічні дії вчиняються і з другим покупцем в тож же самий день. 

Далі перший покупець реєструє зміну власника в державному реєстрі та готується проводити інвернатизацію на придбаному підприємстві так, як вони домовлялись з продавцем – із залученням сторонньої охорони (задля уникнення розкрадання майна працівниками).

Другий покупець вирішує відкласти реєстрацію змін в державному реєстрі на наступний робочий день після вихідних.

Події відбувались в п’ятницю. З вихідних Голуб перестає виходити на зв’язок з покупцями для обговорення подальших дій, проте перший покупець вирішує діяти по тим домовленостям, які були раніше і 10 квітня зранку приїжджає в село Орловець для проведення інвентаризації.

Далі відбувається найцікавіше.

На підприємство покупця не пускають, з’являється Голуб П.О. і заявляє, що нічого нікому не продавав і Сотнікова В.А. взагалі не знає. Поліція, яку викликав сам покупець, реагує як ніколи швидко і всіх «нападників на підприємство» заарештовує. Голуб, який все ж таки надалі змінює свідчення і зізнається, що Сотнікова В.А. знає і не раз з ним спілкувався, визнається потерпілим.

Фінал – Голуб П.О. руками правоохоронних органів прибирає конкурента, за підробленими документами перереєстровує підприємство знову на себе і, як «невеличкий» бонус, залишає у себе 20 мільйонів гривень.

Обдурені покупці звертаються за захистом в поліцію, але там вже не такі спритні – на всі питання одна відповідь – триває слідство.

Вся ця історія могла б стати черговою розбіркою між конкурентами, якби не одна обставина – вона відбулась через боротьбу за землю. Землю, яка належить людям, звичайним жителям того ж Орловця. Землю, на яку в інтересах однієї особи – Голуба П.О. Городищенський суд накладає арешт (арештовано більш ніж 1300 паїв).

Зазвичай, пайовики виграють від появи конкуренції між орендарями їхньої землі – підвищується розмір орендної плати, збільшуються соціальні виплати та допомога селу. Але не в цьому випадку. Одразу після вищеописаних подій в селі Орловець відбулась сесія сільської ради. До Голуба П.О., який також прийшов на сесію посипалось купа запитань – що відбулось, що буде далі і т.п. На всі питання власники землі отримали одну відповідь – як отримували 4,5 відсотки орендної плати так і будете отримувати, міняти нічого не буду, і нікуди ви не подінетесь – конкурента усунуто. Варто зазначити, що ТОВ «Золоті лани 2017» вже давно сплачує своїм пайовикам оренду в розмірі 11-15 відсотків від нормативно-грошової оцінки землі.

Для об’єктивності викладення матеріалу, редакція вирішила звернутись до жителів села Орловець – може і справді якість заїжджі рейдери напали на цілком законослухняного громадянина та його процвітаюче підприємство. І ось, що ми почули:

«Такого знахабнілого господаря як Голуб П.О. годі й шукати – все для наживи, нічого для людей і села» – Копійка Т.М.

«Ми самі просились, щоб «Золоті лани» нас взяли до себе – про них чули тільки хороше і вони, зайшовши до нас в село, не підвели – такого людяного ставлення до себе ми від «Черкаси-Дніпро Агро» ніколи не відчували» – Шевченко І.Д.

«Коли ми почули, що Голуб П.О. нарешті вирішив продати своє підприємство гідній людині – ми дуже зраділи, адже дуже набридло таке «господарювання» на нашій землі» – Стріленко Т.М.

«Я ще взимку звернувся в суд для розірвання свого договору оренди з «Черкаси-Дніпро Агро». Підставою стало безхазяйне ставлення до моєї землі, її виснаження та небажання підприємства хоч якось йти назустріч своїм пайовикам. Бажаючих розірвати з ними договори по селі більшість, але спочатку вирішили подивитись, як мені це вдасться, адже суди – це і час, і кошти, і здоров’я. Треба віддати належне Голубу П.О. – в районі у нього все схвалено – і поліція, і суди. З січня не відбулось жодного засідання, суддя невтомно пристає на прохання «Черкаси-Дніпро Агро» відкласти розгляд справи.» – Шаповал О.М.

Ось такою є думка людей, за землю яких йде така боротьба. Вважаємо коментарі тут недоречні. Ми надалі будемо слідкувати з розвитком подій та сподіватись, що правда (читай – правоохоронні органи, суди, органи державної влади та місцевого самоврядування) буде на стороні тисяч людей, у яких окрім їхнього паю майже нічого не залишилось.

Як ми писали раніш, Корупція в аграрному секторі області, сплетена з містечковою політикою, набирає загрозливих масштабів. І як результат – Голова Держгеокадастру Черкащини позивається до обласної ради.